לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2005, 18:28
  ironman ironman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.02
קצת אור מעשי על הדיון כאן .

גם לדעתי לבנת אינה מתפקדת ואינה מבצעת את תפקידה כהלכה - בואו אני אסביר לכם למה דווקא אני חושב כך - לפני שנה עבדתי בתור תומך טכני של 012 , ואז קיבלתי את שוק חיי - בני נוער היו מתקשרים עם ידע באנגלית ששואף ל 0 , אני מדבר על ילדים בני 14 - 15 שלא יודעים אפילו לרשום אפילו את השם שלהם , שלא לדבר על הקריאה הלקוייה שלהם וההיתמצאות האפסית בWINDOWS , כדי לתת לכם קטע בשר לכל זה - מדובר בממוצע של 5000 שיחות בכל יום , 25% הם שיחות של לקוחות חדשים - תעשו את החשבון ותגלו לבד שמדובר בנוער טיפש מתמיד - ולא שאין לו פוטנציאל .......

הממוצע של הפסיכומטרי הארצי למורים הוא 480 - כל ילד מפגר שרושם את השם שלו ממלא כמה X ומגיש צפוי לקבל ציון כזה - אם 480 זהו ציון ממוצע אז מצבינו בקנטים .

ולהצעות - כן לפטר את לבנת - אין לה לא את הגישה ולא את ההבנה המקצועית ע"מ לנטר לטפל בליקויים .
כן - לפטר מורים שאינם עומדים ביעדים - ז"א מורים שהתלמידים שלהם במקום להגיע לבגרות , עובדים בשוק .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר