לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2005, 11:51
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
אוי, זה מתחיל מחדש....

ציטוט:
קודם כל אתה מוציא את דברי מהקשרם ,כוונתי היא שיהיה תורן בש.ג. שהוא לא הש.ג. (לוחם / קצין )שיודע שצוות X במסיבה והם לא יוצאים בלי אישור מפקד יחידה (למשל).

אם זה מה שאתה מתכוון - תכתוב את זה.

ציטוט:
מה שהרמטכל עשה זה בדיוק להאשים את הש.ג.

הרמטכ"ל, במקרה הזה אימץ מסקנות של וועדה. אני מניח שאם הוא היה אחראי לכתיבת המסקנות - זה היה נגמר רע יותר.

ציטוט:
הצבא לא נותן אפשרות לחגוג אז אנשים חוגגים הצורה פיראטית קורים דברים ,והדרג הנמוך אשם (תשים לב שבדרך כלל זה נופל על מש"ק קצין מ"פ ).
מי שאשם זה כל מי שמונע כל אפשרות של חגיגה בצבא מעבר לגבול הבורקס.

הייתי עונה לך על השטות הזו בלב חפץ, אבל אני חס עליך. כל שאגיד הוא שאם, מבחינתך, חגיגה חייבת להיות ארוע טבול באלכוהול - אז משהו משובש בערכים או במושגים שלך.

ציטוט:
חוץ מזה אם אני חוגג בבית / במקום אזרחי ,אז ברגע שאני מזמין את המפקד שלי הוא הופך לאחראי?

אם מפקד הצוות שלך לא מונע ממך לסכן את חייך, אז הוא שותף למעשה. אם כך הדבר - הוא כנראה גם לא ראוי לתפקידו. העניין הוא לא המקום, התפקיד והמשימה - אלא עצם העמידה מנגד....

ציטוט:
אין לי ספק שכל מי שקצת מכיר את החיים ולא מנסה להצתדק מבין שהצבא מביא אותנו פה למבוי סטום

אני מסכים עם זה שהפקודה החדשה היא אווילית וברמת הש"ג. לא משהו שמכבד את מי שניסח אותה. בעיקר שהריח שנודף ממנה הוא כסת"ח.

ציטוט:
בשביל לגבש צוות צריך גם הווי

צודק. הווי זה לא אלכוהול, ובכל אופן לא בכמות כזו...
פעם להווי הספיקו כמה קרשים, גפרורים, תפוחי אדמה ותרנגולת....

ציטוט:
לא משנה מה תעשו צוות שמבלה ביחד מגובש יותר ,צוות שמבלה ביחד עובד טוב יותר ,וצוות שעובד טוב יותר זה טוב לצבא.

בדיוק! וצוות שאחד מחבריו מת, לא משפר את כושר הפעולה, וגם לא מפקד עם שיקול דעת ואחריות משובשים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר