לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-11-2004, 12:45
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מה ההבדל - המממ, תן לי לחשוב על זה....

נתחיל בזה שאין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר. ירית פעם ברובה? אני לא מדבר על שניים-שלושה כדורים שאולי ירית ברובה של אח שלך באיזה מחצבה נטושה, אלא ירי קרבי אמיתי. ביום שזה יקרה, תחזור אלי.

עוד?
יופי - על זה בדיוק רציתי לדבר איתך. אתה כותב כאילו ירית בקלאצ' כל ימי חייך - ולכן אתה כותב ערימת שטויות, שמי שירה אפילו פעם אחת בנשק הזה יבין טוב מאוד שאתה מחרטט. נכון, לנשק הזה יש מעלות טובות, אבל יש לו כמה פאקים ממש דפוקים בתכנון - וכמו שכתבת, זה "נשק לאיכרים" (ואני מתייחס לכינוי הזה דוקא מהצד השלילי שלו). העובדה שרובה זה הוא הנפוץ ביותר בעולם לא הופכת אותו לטוב ביותר, וכל נסיון לומר זאת נידון מראש לכשלון.

לגבי מה שכתבת על הM16 בוייטנאם: זהו ללא ספק דקלום מושלם של גיבוב השטויות שמלמדים כל טירון בן-יומו בצה"ל, שנכון בצורה חלקית ביותר. היה טוב יותר עם לא היית כותב את הפסקה הזאת מלכתחילה, ומציג את עצמך כחובבן מושלם.

בערך פעם בחודשיים עולה כאן, כמו כל הרגל מגונה אחר (חיטוט באף וכד') הויכוח המתיש והמציק איזה רובה טוב יותר - M16 או קלאצ'/גליל. לי אישית נמאס מהויכוח האינסופי הזה, אז אני אאלץ לשלוח אותך לפורום הישן (DC) שפתוח בין השעות 2 בלילה ל12 בצהריים. תקרא מה כתוב שם, ואז אולי תקבל תמונה עובדתית טובה יותר.

אם כל זה לא הספיק לך, ואתה עדיין משוכנע שאתה מבין יותר טוב ממני (או מכל אחד אחר, לצורך העניין) - אתה מוזמן לסכן את חייך ולנסוע לשטחים. יש שם כמה עשרות אלפי בעלי קלאצ'ים שישמחו (!NOT) לתת לך לעשות ניסוי כלים קטן...

אז בוא תעשה טובה לכלל הציבור: תקרא, תבין, תפנים,תשכיל - ורק אז תחזור לכתוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר