לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-03-2006, 10:13
  ronenb77 ronenb77 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.06
מגעיל נפתרה הבעיה וזה עלה לי זמן....אז הנה הפתרון למודם כבלים

אז ככה. חומרה: מודה כבלים של HOT בשם TERAYON מחובר לכבלים ומשם המודם מחובר לנתב של linksys (לא ממש חשוב איזה, אבל במקרה הזה זה נתב R31P2), ומשם הנתב מחובר למחשב.

כדי להתחבר ל HOT צריך להתחבר בפרוטוקול PPTP. צריך גם לבקש מ HOT כתובת קבועה.
וכאן הבעיה מתחילה.....כאשר HOT נותנים כתובת קבועה הם מבקשים שתחברו את המחשב שלכם ישירות למודם שלהם (ללא נתב) ואז הם נותנים לכם כתובת קבועה...הבעיה היא שהכתובת הקבועה מקושרת למחשב PC שלכם ע"י הכתובת MAC , וככה כניראה זה נירשם גם בHOT. אז כאשר אתם מחברים את הנתב שוב, ומנסים לתת לנתב את הכתובת הקבועה....זה לא עובד...מקבלים הודעת שגיעה CAN NOT FIND PPTP SERVER בחלון ה STATUS. זה מכיוון שהכתובת הקבועה ששמתם לנתב והכתובת MAC שלו לא שייכם אחד לשני. אז מה עושים? אז ככה:

1. קבלו כתובת קבועה מ HOT כפי שציינתי למעלה.
2. תחברו שוב את הנתב...
3. תחילה תגדירו את הנתב ל קבלת IP אוטומטי.(Obtain automatic IP, או Dynamic IP) ואז...
4. בחלון ה STATUS של הנתב תופיעה כתובת IP שהנתב קיבל מ HOT באופן אוטומטי. זו כתובת מאוד דומה לכתובת הקבועה שקיבלתם מ HOT אבל היא שונה.
5. תרשמו את הכתובת הזו, ותחזרו ל SETUP של הנתב.
6. תגדירו את הנתב לפרוטוקול התחברות PPTP
7. בכתובת IP תשימו את הכתובת שקיבלתם בחלון ה STATUS בשלב 3.
8. את ה subnet mask ואת ה default gateway קיבלתי מ קווי זהב.....במקרה שלהם ה mask זה 255.240.0.0 וה def gateway אני לא זוכר....אבל הם יתנו לכם את זה ישר בטלפון.

אז העיקרון פה זה שהכתובת IP שקיבלתם בשלב 3 למעלה, בעצם משוייכת כעת לכתובת MAC של הנתב (ככה הסבירו לי).....והכתובת הקבועה שקיבלתם מ HOT היא בעצם כתובת שהמחשב קיבל, כי הם ביקשו שתחברו את המחשב ישירות בכדי לקבל כתובת קבועה....או משהו כזה. תודיעו לי אם הצלחתם.

רונן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר