לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 13:43
צלמית המשתמש של Nash
  Nash Nash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.03
תגובה -

הייתי לא מזמן בקורס של 99 ESC, שם היו גיא סלמה, עידן גוטמן, ארתור גורדון, צחי אלבו, יורם וזנה ועוד.. (קורס בכלל לא מומלץ אגב.).
חצי שיעור הם מלמדים אותך איך לתקלט, החצי השני מלמדים אותך איך להקשיב לקהל, לאיזה קהל אתה מתקלט וכל הדברים שהם מחוץ לתחום של רק לתקלט.
ואני זוכר, עוד כשלא הבנתי כ"כ טוב בטראנס, לא יודע מי אלו כל ההרכבים האלה, והיו שמים טראקים סוג הטראקים שאני ישים, אני זוכר הייתי משתגע עם חברים שלי..
אתמול, הראתי את הסט לחברים שלי (הם לא משהו מבינים, בדיוק מה שאני צריך) והם אהבו אותו!

אני יודע שמה שאני אוהב הקהל לא יאהב את זה, כי רוב האנשים שאוהבים את מה שאני שומע הם צריכים לדעת קצת על הטראנס, ועל כל מיני מוסגים וכו', ואני לא בנאדם מפגר או משהו, אני כבר זוכר מסיבה אחת של די גיי, ששם טאנס, ופשוט אני עליתי על הרחבה של הדי ג'יי וראיתי את כולם עומדים ומדברים, אף אחד לא רקד, וזה לא שזה דיי ג'י חדש או משהו כזה, DJ ROSS, שמאז המסיבה הראשונה שלי שהייתי בה הוא היה בה, אל תדאג אני ישים רק מה שאוהבים.

ותודה על ההמלצות אנטרקס
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר