לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2007, 20:44
  SyPhEx SyPhEx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04

אחלה של מאמר!
כמה דברים :
א', זה כבר לא מג"ל , הורידו את הגרשיים , עכשיו זה רק מגל
ב', בלי להעליב אף אחד ספציפית , אבל במקום לייפות מילים "אוכ' בעייתית וכאלה" , רוב האנשים ב01 ו 02 בבט"רים שלנו פשוט אנשים בלאי ... הרוב ערסים , אנשים שלא התפנו והיו בכלא
ואנשים שיודעים להוציא את הפטורים הכי מגוכחים בעולם , קצת קשה להם לקום חודש ב 5וחצי בבוקר כדי לעשות 20 פק"לים ומתיחות ... בשבוע מטווחים שהייתי בהם בניצנים ראינו כאלה אנשים בלאי
שאתם פשוט לא מאמינים שהם חיילים במסגרת צבאית , החל מהדיבור הנגוע שלהם , עד ההתנהגות עצמה (שוברים קו יורים ועוד מתפלאים כשמ"כית שלהם צועקת עלייהם, זורקים אבנים, הולכים מכות, ושמעתי
על מקרים שחיילים הרימו ידיים (!) על המפקדות שלהם) ועד המנטליות שלהם.
ג', בהמשך לסעיף ב' אני רוצה להגיד שכרגע אני במגל בבה"ד 12 בקורס מ"כים ק"ומ כ"ד עוד שבועיים אנחנו מסיימים את האימון הבסיסי ואחרי הדברים שראיתי בניצנים אני רק רוצה עוד יותר להיות מ"כ
כדי לראות אם אפשר באמת להחדיר אפילו בחייל אחד טיפה משמעת בבט"רים הרגילים .. למרות שבגדול המטרה שלי היא לעשות כמה מחזורים בבט"רים ולחזור חזרה לבה"ד 12 להיות מ"כ בקו"מ שזה נראה
לי אחד הדברים הכי טובים שיש !

בעקרון המסעות זה שטויות , המשמעת הדוקה יותר מין הסתם זה לא סתם אימון בסיסי זה קורס מ"כים , אחלה אנשים (לרוב ...) אחלה של סגל, אחד אחד שפיצים ושפיציות
וכמובן , שאנחנו עושים את הקורס עם עוד 2 מחלקות של בנות שזה לעצמו צ'ופר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר