לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-06-2005, 02:01
  eran710 eran710 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
התארגנו בקבוצה כדי להשיג עמלות זולות וגם השגנו מי שמעניין אותו שיכנס לפרטים נוספים

לפני כחודש הרמתי את הכפפה, על מנת לקבל עמלות מוזלות,
נמאס לי שכל הזמן דפק אותי הבנק שלי בעמלות, החלטנו להתארגן בקבוצה על מנת לקבל עמלות
מוזלות, הקבוצה מונה מספר גדול של אנשים בעיקר ממקומות עבודה של אנשים (אינטל, ibm' ועוד..) ומפורמים נוספים.
העמלות הנמוכות היו דבר אשר עד לא מזמן היה שמור רק לבעלי תיקים גדולים, אני חושב שלנו כיחידים סיכוי להשיג עמלות כאלה רק אם נהיה קבוצה גדולה, מפני שרק כך אנו מהווים כוח, אנשים שיש להם תיקים קטנים לעולם לא יקבלו את ההטבות שבעלי תיקים גדולים מקבלים, בגלל שאנו קבוצה גדולה גם אנשים שיש להם תיקים קטנים של 10,000 ו 20,000 יכולים להנות מתנאים של כאלה שיש להם תיק של מיליון וחצי מילון ומעלה.
בחודש האחרון עד כה יש בקבוצה 113 איש!!! (רובם כבר פתח את התיק)
שהצטרפו להסדר אליו הגענו עם 2 בתי השקעות שנבחרו מתוך חמישה ועמדו בכל הקרטריונים שהצבנו! מבחינת מחירים שירות ועוד הרבה קריטריונים שלא אפרט כאן,
מדובר בעמלות מוזלות בצורה משמעותית גם בארץ גם במעוף וגם בחול
עמלת קניה ומכירה של מניות בארץ 0.11 ללא עמלת מינימום,
קניה ומכירה של אופציות מעוף במחירים שנעים בין 2.5 לבין 4 ש"ח לאופציה (תלוי בהיקף הפעילות)
אג"ח 0.1
אין עמלה על קניה ומכירה של קרנות נאמנות
כמובן שמדובר בבתי השקעות גדולים ומוכרים ולא בקקיוניים, מטעמי ניגוד אינטרסים של פרסום החברות ובהסכם שהגענו איתם אסור לנו לפרסם את שמם בפורומים, לכן
מי שמעוניין שיפנה אלי במייל על מנת לקבל פרטים מלאים.

hol135@bezeqint.net

ערן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:58

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר