לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2005, 16:48
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
צודק בנושא חוסר גבולות

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נרויאיר
חוסר הגבולות יצר כאן מדינה דו לאומית. אם רצוננו להיות מדינה יהודית אנחנו צריכים לקבוע גבולות שמהווים מדינה יהודית. התיישבות של מאתיים וחמישים אלף מתנחלים בשטחים בתוך 3 מיליון ערבים, נבעה כתוצאה מחוסר גבול, זאת, בגלל השטויות האלו של ישראל השלמה. זה הביא להגירת 300-400 אלף ערבים מהשטחים לתוך ישראל (שקיבלו תעודות זהות רשמיות), חוסר גדר הביאה גם פיגועים ובעיה דמוגרפית שהיום כל כך קשה להתגבר עליה.
כשלא היתה מדינה קראו לארץ -ארץ ישראל. אין דבר כזה היום ארץ ישראל. יש דבר כזה מדינת ישראל. מי שלא מבין את המציאות וגורר אותנו לחיי גיהנום זה מי שקורא לשטחים ארץ ישראל.

חכם לא נכנס לבעיה שפיקח עשוי לצאת ממנה.
מדינת ישראל היום מתקשה אפילו להיות פיקחת.

חוסר גבולות כמעט תמיד רע. ההתיישבות נבעה, כך הבנתי, מהרצון ליישב את ארץ ישראל, מתוך תפיסה שמה שקוראים להם התנחלויות מוקם על מה שקוראים לה ארץ ישראל, ומתוך אישור ממשלות ישראל.

עכשיו, כדי ליצור גבולות חדשים, פורצים / חוצים / מערערים גבולות של דמוקרטיה. אני מדבר כאן על כל הבעיות (מבלי להזכיר אותן אחת לאחת) שבתהליך קבלת ההחלטות והעברתן בממשלה מאז ועד עכשיו. על קצה המזלג ובלתי ממצה: כל אזהרות המומחים בעניין התגברות הטרור, ההכרה שהטרוריסט אבו מאזן לא עושה כמעט דבר (אם בכלל) נגד הטרור (ו ה "שקט" הוא בחסות החמאס כי ההתנתקות נראית לחמאס כאינטרס שלהם).

הגירת ערבים לכאן זו בעיה כואבת לא פחות, ואני לא אצביע על שרי פנים למיניהם ולא על בתי משפט שתרמו את חותמתם לביסוס הבעיה.

מי שגורר אותנו לחיי גיהינום כרגע זו הממשלה, שבכוחנות ובצעדים מפוקפקים הולכת כמו D9 (תרתי משמע) לעבר מטרה שלגיטימיותה מוטלת בספק (מפורט 2 פסקאות למעלה).

אין רוב להתנתקות, אם היו עושים משאל עם היתה לממשלה קצת יותר בעיות להעביר את הגזירה וחוסר הרוב היה הכי מוחשי שיש (אליבא דתומכי ההתנתקות אני חושב). גם אז היה צריך לעצור ולחשוב כמה אנחנו משקיעים בזה, מה זה יניב, בכמה אנשים צריך לפגוע תוך כדי (ואני מדבר רק על העניין של הרילוקיישן כרגע) והאם כל זה שווה לכפות את רצון הרוב על המיעוט. כל זאת אם היה רוב מוכח / מקובל ומוסכם בעד התוכנית.

עד היום אני רואה יותר פעילות של מתנגדים לתוכנית מאשר תומכים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר