לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2005, 20:15
  פדרבוש פדרבוש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.05
קשה לי להאמין שלא למדת במשך שרותך כחייל שאין מושג כזה "דמוקרטייה "בצה"ל

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב

דווקא החובה (כן, חובה - לא זכות) של כל חייל וחייל ולהחליט אם למלא את הפקודה או לא (אם אני זוכר נכון אז" אי חוקיות הדוקרת את העין ומקוממת את הלב") ולדעת החייל הסרבן - זה בדיוק מה שהוא ראה והרגיש.
טעות גדולה שנעשתה ע"י המפקדים שם הייתה שלא שאלו מראש -אפילו שעה לפני - מי מסרב למלא את הפקודה. ואז הוא היה נשפט בשקט ולא מול מצלמות.

פה מתבטאת יפה הדמוקרטיה בצבא..

אוי ואבוי לנו אם כול חייל שאיזה שהי פקודה שיקבל לא תהיה לרוחו יצא להפגין את דבריו "באופן דמוקרטי" מול מצלמות טלויזייה ומול מליוני צופים כשהוא על מדים ומייצג את מדינת ישראל על כול נושאיה
צבא הגנה לישראל שלנו נחשב לאחד מהצבאות הכי מקצועים,אכותים,והכי מעורכים בעולם כולו .. נסיונו המקצועי ונסיונות העבר שלו משמשים מודל לחיקוי בשאר צבאות העולם בדיוק מהסיבה שמפקדנו התעלו על עצמם וביצעו הוראה ודבקו במשימתם עם כול הקושי שבעניין
אין דבר כזה אין מושג כזה וגם לעולם לא תהיה דמוקרטייה בצה"ל יש פקודות וישנם נוהלים ברורים שנכתבו בדם ואף אחד לא ישנה אותם כולל המתנחלים וכולל כול אזרח אחר
ומי שיביא למלחמת אחים ויגרום לקרע בעם אלו יהיו הם בכבודם ובעצמם אותם פורעי חוק ועבריינים שחושבים שאמונתם ודעתם חייבת להשמע ולהיות מיושמת ועבורם כול האמצעים כשרים כולל שימוש בנשק חם
אז זהו שלא !
אחד מהם שירים נשק חם או קר יחטוף בפרצוץ בדיוק כפי שנוהגים עם מחבל ובדיוק כפי שנוהגת משטרת ישראל כלפי עבריין שמנסה להמלט מפניה ומשתמש בנשק
זה הדין ואלו החוקים
אני בדעותיי איש ימין ותמיד הייתי אבל יש גבול יש גבול לקצוניות ולפתגמי הסרק יש גבול לאיומים ברצח ויש גבול לדברים שיוצאים לאנלפאביתים האלה מהפה
{סרן א ז"ל אוגוסט 1993}
.. "צר לי עליך אחי יונתן נעמת לי מאוד" .. הי"ד !

נערך לאחרונה ע"י פדרבוש בתאריך 29-06-2005 בשעה 20:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר