לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2005, 12:56
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
האמת שכנעתם אותי-אבל לא שיניתי את דעתי על נתניהו..

אולי יש צדק בסגירת ארגוני העובדים ואולי אפילו לסגור את ההסתדרות.. זה בתנאי ולא נראה מחזות של נכים שלקחו להם קצבת נכות, ובתנאי שלא נראה כל כך הרבה עמותות משגרות אוכל לאזרחים, ובתנאי שלא יכפו יום לימודים ארוך מבלי סידורי הזנה הולמים.בתנאי שישראל תגיע לצמיחה כמו בעולם המערבי. בתנאי שיפסיקו לשקר שמפחיתים מס הכנסה לרוב הציבור ובעצם מפחיתים לאלפיון העליון. משום מה הפגיעה של נתניהו בבוחריו לא באה לידי ביטוי בקלפי. במילה פאשיזם התכוונתי שהכל נעשה בכוח. נתניהו עושה מה שבשום מדינה מערבית לא עשו (כולל בתקופת תאצ'ר בבריטניה). כשהיה צריך את החרדים, נתניהו העביר להם מיליארדים על חשבוננו (כולל קצבאות כמו חוק הילד החמישי . היום הוא מקצץ). אין גם פרופורציה בין הביקורת שלו על מה שהיה בתקופת רבין לבין ביצועיו עכשיו. דיבוריו וחוכמתו הרבה יותר גדולים ממעשיו. אנחנו צריכים איש שמעשיו גדולים מדיבוריו. שמישהו יסביר לי למה הוא עושה פרצופים של ימין קיצוני עכשיו. הרי כולם יודעים שמה שהרים את הכלכלה זה תכנית ההתנתקות??
רק מהסיבה הזו של התנהגותו החזירית כלפי נכים והפסקת הארנונה היה צריך להמציא מישהו כמו פרץ.
אולי לכם זה לא מפריע אבל אני לא רוצה לחיות במדינה שאני רואה בחדשות נכים יושבים ומפגינים במשך ימים ארוכים מול הרודן הזה עד שמחזירים להם את הקצבה. מה שכן נכון זה שצריך לפטר את וועד העובדים בנמלים. נתניהו יוצא תמיד בתרועות ומסיים בקול ענות חלושה. למה הוא לא פיטר את ועד עובדי הנמלים- כי הם אנשי מרכז הליכוד...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר