לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-07-2005, 13:06
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
צהריים טובים :)

תראה, נתנו לך כאן כ"כ הרבה עצות מעולות שאני לא יודעת כמה אחדש אך בכל זאת...

לכל אחד/ת מאיתנו יש ימים אפורים של דיכאון ומרמור, ורוב הדברים בחיינו סביר להניח שהיינו משפצים או מייפים .
בנוגע לשאיפות אני לא מסכימה אתך, יש לך שאיפה לשנות את המצב שאתה שרוי בו - זה כבר משהו !
אין שום דבר פסול או רע בלהתבודד ולהתבצר, זה צורך בסיסי שיש לכל אחד מאיתנו אבל במינון שונה .
אני בת יחידה, מאז שהייתי קטנה היה לי צורך להיות לבד כדי להבין דברים עם עצמי, אני שמחה שיש לי את היכולת כי אני מכירה כ"כ הרבה אנשים שלא יכולים להיות לבד אף לא רגע (האמירה חלה גם בנוגע למערכות יחסים) זה מהווה סוג של עצמאות ויש בכך הרבה פלוסים לטעמי .
אך- נלווים לכך גם מינוסים של קושי בלסמוך על אחרים, אך שם בדיוק אתה מכתיב כמה ואיך זה ישפיע על הסובבים אותך .
וזה שאתה מתברג באינטרנט זה מעולה, אני חושבת שמבחינה חברתית יש יותר הזדמנות להכיר אנשים אך זה לא צריך להוות תחליף למאמצים להרחיב מעגל חברים- הווה אומר יציאות משותפות ויוזמה .
אני יודעת שזה נשמע בשמיים, אבל תמיד טוב להתחיל מקטן- מלהצטרף למפגשים חברתיים של אחים/אחיות/האהבה שלך, להיות חברותי ולאזור אומץ ליזום גם מפגש ולראות בדיוק כמה אתה מוכן להתאמץ לשנות את המצב .

בנוגע לעבודה- אני מסכימה עם כך שמציאת עבודה לא בהכרח תזניק את הביטחון העצמי שלך אך היא בהחלט יכולה להעניק לך נקודות לטובתך ומעין קרש קפיצה להצלחה, מה שנקרא - "פוש" !
לדעתי אתה צריך ללכת על עבודה שתתן לך אתגר שיוכל להוכיח, למצות ולהעלות על השטח את היכולות שלך; כך גם ההישגים יזכו להערכה שתחזק אף יותר את הביטחון העצמי (ואל תכחיש, פירגון תמיד מדרבן ) .
ואיך אני יודעת ? -בוא אני אספר לך על עצמי :
לפני הצבא עבדתי רק במקום אחד- בבורגר ראנץ' ולמשך שבוע, הלכתי שם לאיבוד ולא מצאתי את עצמי, עשו לי צחוק מהמשמרות אז פשוט התפטרתי . וכך יצא שעד לגיוס עבדתי רק בבייביסיטר (אני משוגעת על ילדים ומסתדרת איתם די טוב) .
כשהגעתי לצבא הייתי די באפלה כי לא ידעתי איך יהיה השירות שלי לאחר הטירונות+ קורס והייתי מלאת חששות כי הייתי חייבת למצות את עצמי בשירות, סתם תפקיד לא היה מספק אותי בשום מובן .
וקיבלתי שיבוץ - נשלחתי לאחת היחידות של המפקדה שאני משרתת בה כיום, לאחר חצי יום ביחידה החזירו אותי למפקדה כי הקצינה שראיינה אותי השתחררה; הסתבר שהיא התרשמה ממני ולאור המחסור בתקן רצתה שאחליף אותה .
ואז נכנסתי לתפקיד ללא הכשרה כלשהי עם ציפיות בשמיים ממני, בהתחלה לא ידעתי כלום אבל כן הבנתי שיש בפני אתגר גדול שאני חייבת לעמוד בו ולקחתי את זה בשתי ידיים, לקח לי הרבה זמן אך לדעתי הגעתי להישגים מרשימים .
פרט להישגים המקצועיים קיבלתי מקום ראשון בסקר שביעות רצון לשנת 2004 וביום העצמאות האחרון קיבלתי תעודת הצטיינות פיקודית .
כך שאני חושבת שלכל זה הגעתי רק בעזרת הפוש הראשוני- זרקו אותי לבריכה עמוקה ולמדתי לשחות, היום אני כ"כ גאה בתפקיד שלי ובמה שהצלחתי לבנות, אני מקבלת כ"כ הרבה פידבקים וזה גורם לי להמון סיפוק ברמות שלא יכלתי לדמיין לעצמי .

אז עבודה בנאלית סביר להניח שלא תספק אותך, עבודה חדשה עם אתגר שלא הכרת קודם אבל שמדבר אל הכישורים והיכולות הבסיסיות שלך (לדוגמה- איכפתיות לאחרים, רצון לעזור ולתרום יכולים לסייע לך מאוד בשירות לקוחות) .
וחשוב שתשנן לעצמך ש : היחיד שיכול לגרום לך להרגיש טוב עם עצמך - הוא אתה, ע"י הפעלת כל היכולות והכישורים שלך (ובטוחני שיש הרבה כאלו) . אתה צריך להיות גאה על הדברים שהשגת עד כה ולהגיד כל בוקר תודה על שאתה חי ושיש לך משפחה ואהבה .
בדבר הדברים שאתה רוצה להשיג - רומא לא נבנתה ביום אחד, אבל אתה חייב להתחיל מנקודה מסויימת .
ז"א - להתחיל לחפש עבודה שתעניין אותך, להשקיע בעצמך (לשמוע שירים טובים, לטפח את עצמך, לקנות לעצמך משהו שאתה ממש רוצה שיכול לשמש אותך ולהעסיק אותך כמו : גיטרה, ספר, אופניים) ומכיוון שיש לך זמן פנוי, מדוע שלא תשקול התנדבות ?
- נניח במחלקת ילדים בבית חולים, בפנימיות, בבית אבות; זה יתרום המון לחברה והמון לעצמך ולתחושה הטובה שלך .

ואני רוצה להקדיש לך שיר שנראה לי מאוד מתאים כעת, אותי הוא מאוד מעודד לעשייה כשאני חסרת מצב רוח :

John Gregory - Ride Of your Life

Wishing on a shooting star
But dreams alone won't get you far
Can’t deny your feelings anymore
The world is waiting right outside your door
What are you waiting for?

Come on, here’s your chance
Don’t let it slip right through your hands
Are you ready for the ride of your life?
Your dreams are riding on the wind
Just reach out and pull them in and
Get ready for the ride of your life
The ride of your life

In your heart, you know what must do
You've only got yourself to answer to
Don’t let fear of fallen hold you down
Your spirit's flying high above the clouds
You're glory bound

Come on here’s your chance
Are you ready, for the ride of your life

You are on your way no looking back
There’s no future living in the past
You’re free at last yeah
You’re free at last

Come on here’s your chance
Are you ready for the ride of your life yea
Ride of your life

Come on, come on get ready
Yea, yea, yea
Just reach out and pull them in
Get ready for the ride of your life .

וזהו, כמובן שאשמח לשמוע מה התקדם ומה דעתך .
ושיהיה לך המון בהצלחה יקירי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 30-07-2005 בשעה 13:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר