לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2004, 15:16
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
אני מבין אותך ומסכים איתך אבל

זה לא ההגיון שמדבר מתוכך עכשיו זה הכעס והנקמנות אני מבין אותך מאוד נכון אונס או ניסיון אונס הם אחת ההתעללויות הכי גדולות פוגעות ואכזריות שקיימות זה מצב של חוסר אונים מוחלט אבל עדיין למרות שאת מרגישה שאת רוצה לפוצץ לחלאה הזה, ולכל אלה שדומים לו בתפיסה וגישה שהעולם הוא שלהם ולאנשים אחרים אין רגשות, את הפנים זה לא יפתור הרבה נכון זה יפרוק ממך את הכעס אבל מה בעצם עשית בזה? פגעת בו פיזית מישהו שיכול לאנוס מעורער נפשית ומנטלית ואני ממש לא מצדיק אותו צריך לשים אותם במוסד סגור, אבל באלימות הזאת שלך בפגיעה הפיסית הזאת בו את בעצם הופכת למין סוג של בנאד כמוהו שמשתמש באלימות כוח והפחדה כדי להשליט את מה שנראה לו כנכון ולא רק זאת אלה את גם מסכנת את עצמך, למה להסתכן בפתיחת תיק במשטרה וכתם לכל החיים? אני חושב שבמצב כזה הוא בעצם "מרוויח" פי 2 כי לא רק שהוא פגע בך אלה גם גרם לך לפגוע בעצמך בעקיפין, ותאמיני לי שיש הרבה יותר מדרך אחת לגרום לבנאדם לסבול ולא כולן הן בהכרח אלימות אך רובן אכזריות..

הלוואי ולא נצטרך לחשוב עוד על עונשים כאלו ואחרים
רק אור אושר ואהבה

רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:41

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר