לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2006, 10:04
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
מישהו יכול להסביר לי את 3 הפסקאות האלו, כי לא הבנתי אותם

ציטוט:
Control Panel / System
• נתחיל עם Hardware/Driver Signing ונכוון אותו ל Ignore. אני מניח שאתם בד"כ יודעים למה אתם מתקינים דרייבר מעבר לאלו שמגיעים עם ה Windows...
• תחת Advance / Performance / Setting / Advance בחרו System Cache תחת Memory Usage אם יש לכם יותר מ 256MB זיכרון במחשב
• עדיין תחת Advance, בחרו Error reporting ותבטלו אותו (אבל תשאירו Notification if critical errors).
• תחת Remote, תורידו את הוי מ Allow remote assistance...
• לסיום, אם אתם רוצים קצת יותר שליטה על העידכונים של ה Windows, גשו ל Automatic Update ותכבו את העידכון האוטומטי...

Paged Executive I/O ל(XP/2000)
אם יש לכם 128MB זיכרון או יותר, אתם יכולים לומר ל Windows לא "לנקות" את הזיכרון כדי לשמור מקום, אלא לשמור את המידע כל הזמן.זה יוריד משמעותית את זמן הטעינה של אפליקציות:
• התניעו את ה regedit והכיף מתחיל: HKEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / Session Manager / Memory management
• תמצאו את 'DisablePagingExecutive' ושימו את הערך 1.
• באותו מקום, אולי תמצאו כניסה ל 'IoPageLockLimit' שהגדלה שלו מגדילה את מהירות התגובה. אם אין לכם את זה, תיצרו אותו ב DWORD (ימני של העכבר, New / DWORD) ושימו ערך: עבור 128MB או פחות 8192, עבור 256MB שימו 32768 ועבור 512MB שימו 65535.

אופטימיזציה של NTFS ל(XP,2000)
ב Default ה NTFS מעדכן אוטומטית Last Access כל פעם שעוברים דרך תיקיה. זו איננה תכונה נחוצה וזה מאט בנפחים גדולים. בטלו את זה ע"י:
• התניעו regedit
• KEY_LOCAL_MACHINE / SYSTEM / CurrentControlSet / Control / FileSystem ושימו את הערך '1' ב 'DisableNTFSLastAccessUpdate'
NTFS משתמש ב"תיקית מאסטר" שונה לגמרי כדי לשמור מידע על ה File system של הדיסקים הקשיחים. כעבור זמן, קבצי ה MFT גדלים ומתפצלים ומאטים את כל הגישה לכוננים. ע"י שמירה של מקום לקובץ הזה הוא יכול לגדול ללא הפרעה וללא התפצלות. באותו מקום בו ביטלתם את ה last access feature, תיצרו ערך DWORD שנקרא 'NtfsMftZoneReservation' ושימו אותו על '2'.

*סלח/ו לי אבל אין לי רמת הבנה וניסיון כדי להבין מה עושות כל האפשרויות הללו ...
תודה מראש לכל המוכן להסביר ...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר