לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2004, 07:58
צלמית המשתמש של המוח
  המוח המוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שבתם שאתם מקבלים הרבה דואר זבל; ביל גייטס מקבל 4 מיליון אימיילים ביום

שלא כמו בעלי דואר אינטרנט רגילים, לגייטס יש אגף שלם שמטפל באימיילים שהוא מקבל, מסנן את הלא-רצויים ומעביר אליו רק מסרים בודדים
שירות גלובס 8:47 19/11/04

יו"ר מיקרוסופט ביל גייטס מקבל 4 מיליון אימיילים ביום, כמות דואר הזבל הגדולה ביותר בעולם.

אך שלא כמו בעלי דואר אינטרנט רגילים, לגייטס יש אגף שלם שמטפל באימיילים שהוא מקבל, מסנן את הלא-רצויים ומעביר אליו רק מסרים בודדים, אמר מנכ"ל התאגיד סטיב באלבר.

"יש רק שני אנשים שמקבלים את מספר האימיילים הגדול ביותר בעולם", אמר באלמר בהתייחסו לגייטס ולעצמו. "ביל גייטס הוא הראשון, משום שהוא ביל גייטס. ביל מקבל 4 מיליון אימיילים ליום, רובם דואר זבל (ספאם)".

"ולכן, יש לנו טכנולוגיה מיוחדת שמסננת את הספאם. בעצם, אגף שלם כמעט מטפל בבעיה הזאת", הוסיף.

באלמר ציין כי הוא "בין האנשים שמקבלים את כמות הספאם הגדולה ביותר בעולם" משום שהוא מציין את כתובתו בנאומיו הפומביים. "אני מקבל כמות גדולה מאוד של דואר זבל, אך רק כעשרה מהם מגיעים לתיבה שלי, בשל הטכנולוגיה שהאגף שלנו מיישם".

http://www.globes.co.il/serve/globe....asp?did=855919
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:33

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר