לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-08-2005, 23:41
צלמית המשתמש של מוקד
  מוקד מוקד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.04

האמתי...פעם אחת היו לי שני בוחנים שהיו מנותקים לגמרי..כשביקשתי ללכת לשירותים פתחו לי את הדלת ואמרו לי "לך..."...בלי משגיח בלי כלום...

אחד מהבוחנים היה חדש..ולא הכיר את הנהלים...והוא לא רצה לשבת בשולחן משותף עם הבוחנת השניה...והוא רצה שיהיה מולו שולחן אבל..אז הם לקחו שולחן מהשולחן של הנבחנים ואמרו שבטוח שאחד מהנבחנים לא יגיע...מה הבעיה היתה...הם לקחו שולחן שהוקצה מראש לקורס מתמטיקה דיסקרטית...והיה רק אחד כזה שנבחן בכיתה...אני...(זו הייתה הכיתה האחרונה)..

בקיצור אמרו לי לשבת בשולחן של סטודנט אחר...והם ידחפו אותו לאנשהו...

שמו אותי בשולחן של מישהו שנבחן בקורס שכל חומר עזר אסור לשימוש...ולי היה מותר להישתמש בכל חומר עזר לבחינה...

הבוחן בא אל אחרי איזה שעה של הבחינה כדי לעשות סיור רגיל כדי לבדוק שהכל בסדר ופתאום הוא ראה שרשום לי על השולחן מספר קורס X ועל הטופס בחינה שלי רשום מספר Y....הבוחן אמר לי אתה עושה את הבחינה הלא נכונה...וגם אסור לך חומר עזר..הבחינה הזאת פסולה....

ואז הוא לקח לי את הבחינה...במשך 15 דקות ניסיתי להזכיר לו שהוא לקח לי את השולחן והעביר אותי מקום...

יום אחרי זה הגשתי נגדו תלונה...

גם מה עוד הוא עשה..שלחתי שאלה לרכז של הקורס בזמן הבחינה..ומסתבר שהוא שכח להעביר אותה...אז סתם זה עיכב אותי בחצי שעה(שאלה אחרונה...בסה"כ רציתי לדעת אם אני יכול לרשום מיקום של הוכחה או שאני חייב להעתיק אותה).

כמו כן..הוא שיגע את כולנו שם בכיתה...באמצע הבחינה צלצל פלאפון...כולם הסתכלו על כולם וחשבו מי השאיר את הפלאפון פתוח...הבוחן הזה התחיל לצעוק "אמרתי לכם לכבות מכשירי קשר! אני יפסול לכולכם את הבחינה....של מי המכשיר קשר הזה והזמזום...תכבה אותו מייד ואם הוא עליך הבחינה שלך פסולה"...

פתאום ראינו שהכיס של החולצה שלו מאיר בכל מני צבעים ושהרעש בא בכלל ממנו...ואז הוא מהר רץ החוצה....מסתבר שזה היה הפלאפון שלו....

במבחן הזה..יכלנו להעתיק..הבחונת השניה נרדמה...והבוחן היה בעולם משל עצמו..פעם ב15 דקות הוא חזר לכמה דקות ושוב נעלם לנו...

נערך לאחרונה ע"י מוקד בתאריך 08-08-2005 בשעה 23:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר