לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 16:21
  eli-ben eli-ben אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
גם אני עברתי אותו דבר בדיוק אבל קצת אחרת...

שלום רב,
גם אני עברתי את המסכת הזאת של הטרטורים בבזק בינל' זה התחיל בשנת 2000 שבא באה אלי נציגה לביתי של בזק בינל' שם טענה שאין לי שיוך לקווים בינל' השתייכנו לבזק בינל' והתעיינתי בשירותי האינטרנט שלהם (החברה הייתה חדשה וחשבתי אולי יש כמה דילים במחירי האינטרנט) הנציגה נתנה לי חבילה דיי אטרקטיבית למדי, אז היה עוד נהוג להתחבר דרך קו הטלפון ובחיוב ע"פ פעימות מונה....
לקחתי את החבילה ואחרי שקיבלתי כמה חשבונות נפוחים (הייתי מתחבר הרבה) התוודעתי לכך שניתן לחייב אותי בסכום חודשי חד פעמי מידי חודש ובכך אקבל גלישה חופשית, במשך כמה חודשים הייתי מרוצה אך לאחר מכן עקב סכסוך עם בזק (לא בינל') ניתקתי את קו הטלפון שלי ונתתי הוראה לבזק בינל' לבטל את המנוי לאלתר, בהתחלה שיגעו אותי משך שעה שלמה בהורדות מחירים, מבצעים, הייתי נחוש והוריתי חד משמעית לבטל המנוי לאלתר, קיבלתי אישור ביטול מנוי ובאתי על מנוחתי (כך האמנתי) לאחר שנה וחצי קיבלתי מכתב מעו"ד של בזק בינל' (עו"ד מלך אליהו) המפרט את הגבייה של התשלום החד פעמי החודשי שהייתי אמור לשלם כמידי חודש בגין גלישה חופשית באינטרנט, המכתב הגיע על סך חוב של 2600 שקל חטפתי חום כזה שלא אשכח לעולם התקשרתי לבזק בינל' לפשר החוב ושם נאמר שבמשך שנה וחצי לא שילמתי מידי חודש סכום של 150 ש"ח עבור הגלישה לאינטרנט, וכן ישנם הוצאות גבייה, הסברתי שביקשתי ביטול של המנוי ואף קיבלתי אישור ביטול מהנציג בע"פ אך שום דבר לא עזר אמרו שאני חייב לשלם או שזה יגיע לבית משפט, לצערי זה אכן הגיע לבית משפט קיבלתי כתב תביעה ולא הגשתי כתב הגנה כי לא ידעתי איך לעשות זאת, לא היה בידי לשכור עו"ד לצורך המשפט כך שעשיתי שגיאה גדולה מכיון שכעבור חודש קיבלו בזק בינל' פסק דין המורא עליי לשלם את הסך הנ"ל בצירוף שכר טרחה והוצאות משפט, אז זה כבר תפח ל 3500 ש"ח, פסק הדין הגיע לגבייה בהוצל"פ ולאחר זמן מה תפח לכדי 6000 שקל, יצא נגדי אף צו מאסר בהוצל"פ בגין החוב, כשהגיע המשטרה לביתי הבהר לי שעליי לשלם או להיעצר עוד באותה שעה שילמתי במקום 3500 ש"ח במזומן, עברו כבר 3 שנים מאז התביעה פניתי לייעוץ אצל עו"ד מומחה והוא אמר לי שעליי להגיש בקשה לביטול פסק דין, אבל יהיה קשה להגיש הוכחות בגין טענותיי מאחר ועבר זמן רב, ומאחר ועליי להסביר מדוע עבר זמן כה רב דבר שיהיה מאוד קשה, אני מרגיש עשוק, אני מרגיש שגנבו אותי ואני מרגיש שהונו אותי, אלא שכעת כבר מאוחר מידי, תודה רבה למי שקורא אשמח לדעת אם יש וניתן לעשות עוד משהו בנידון? בתודה, בן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר