לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2005, 13:14
  DefendeRoE DefendeRoE אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
שלח הודעה דרך ICQ אל DefendeRoE
שוב המון המון תודה לכולם =)

כן הצבא זה דבר מיוחד, וגישה טובה לבוא אליו בראש של לנסות להנות ולהפיק את המירב מהמצוי, זה חוויה מיוחדת שאני אישית חושב ורוצה לעבור, בגדול אני די אוהב את הצבא, עד עכשיו אהבתי מבחוץ עכשיו שהמערכת לקחה אותי לתוכה וקצת ניתקה אותי מהעולם שהכרתי אני אוהב קצת פחות אבל עדיין אני אנסה למצות ולהוציא את הטוב ביותר,

גם אני מקווה לקבל תפקיד שאני רוצה בינתיים כל מה שאני יודע שמי שרשום לו אותו קוד במדבקה כמו אצלי זה אנשים איכותיים יחסית ולא מהמעפנים שביחדד איתי בקבוצה כאילו מכבד כל אדם והכל אבל המצב עם הדפ"רים האלה קשה... אז נקווה לטוב,
ד.א בלי קשר ראיתי אתמול בת הים הקטנה עם בת דודה הקטנה שלי אחלה סרט =) נוסטלגייה... החתימה הזכירה...

אממ אוקיי ביום ראשון אני צריך להגיע לבקו"מ ב8 וחצי ומשם כנראה יקחו אותנו למחנה 80 כי אני יודע שהטירונות של הבנות שם נגמרה והן חזרו הבייתה בחמישי הזה (פגשתי שתי בנות מהשכבה באוטובוס אז הבנתי), על הקורס שאני מיועד אליו אין לי עדיין שמץ של מושג אבל ביום רביעי ראיינו אותי אל יחידה שאחראית על האתרי אינטרנט של צה"ל נקראת לש"מ אני אהיה מאוד שמח לשרת שם כי זה תפקיד שפשוט נשמע מדבר אליי, אז מנסים להפעיל קצת קשרים פה ושם אולי יעזור, אז נקווה לטוב ושאני אצליח להגיע לשם, אני גר בחולון עם אבא אמא ו3 אחים קטנים ממני רעשניים ומעצבנים במיוחד שלא מפסיקים לריב ולצרוח, מוזר אני לא הייתי כזה תמיד ילד שקט וחמוד... זה ישמע מצחיק אבל הטירונות בשבילי זה מין חופשה מהבית חחחח,
את הרגעים האלה העברתי בשינה, פשוט לא התחשק לי לצאת וכואבת לי הכתף מהזריקות, נשארתי לישון ולחרוש על אייסי ומסנג'ר עם ידידות,
שיהיו לי יותר פרטיים על השיבוץ שלי והיעוד אני אעדכן =).

ושח"מ בכלל לא נשמע נורא, להפך יש המון מה לעשות ואני אפילו חושב שאני אמצא איך להנות שם =), צריך למצוא איך להנות מכל דבר שמקבלים אומרים שהאדם הכי עשיר הוא זה שצריך הכי פחות אם כך האדם הכי מרוצה הוא זה שמתלונן הכי פחות =) אז נעבוד עם מה שיש ונדאג שיהיה כמה שיותר טוב

אז שוב תודה לכולם על הכל

שלכם
with love
,רועי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:32

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר