לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-08-2005, 23:39
  vertigo1 vertigo1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Tip Tip
אני לא יודעת על אתר אבל מנסיון אישי (לפעמים אנשים מבקשים ממני לעשות להם פסים וצבע ) אז יש ת'אבקה ויש את המי חמצן.. תשפוך את שניהם לקערה קטנה ובכמות המתאימה... יותר חמצן מאשר את האבקה... לערבב טוב טוב כדי שהצבע יהיה אחיד (אה כמובן יש גוונים שונים לצבע שיוצא וזה תלוי ב- 1. חמצן שאתה קונה - 3% 6% 9%... 2. בצבע של השיער שאותו מחמצנים, 3. במשך הזמן שאתה משאיר את החומר על השיער, בדרך כלל זה בין 10-30 דקות, כל עוד מישהו רוצה שיער כמעט לבן)..
זהו בעקרון, במצב הזה החומר מוכן ונשאר למרוח אותו על השיער.. אם זה לגוונים אז תיעזר בנייר כסף כדי שבאמת תיצבע רק את הקבוצת שיער שתבחר, כדאי מאוד להימנע שהחמצן לא יגע בשורשים (אני לא יודעת איך יש אנשים שמחמצנים את כל השיער מהשורשים כי זה אמור ממש לשרוף להם בראש.. אולי יש חמצן מיוחד לזה או איזשהי שיטה ואני לא כ"כ יודעת מה היא ואני לא רוצה להטעות, אז בקשר לזה אני מציעה לך לברר עוד)
אמממ ניראה לי שזהו, בהצלחה..

עריכה: ואל תיגע בחמצן עם הידיים! זה לא כואב או משהו אבל זה עושה לבן כזה.. תשתמש במברשת מיוחדת ו/או בכפפות ניילון.. זהו...

פשש איזה הסבר תודה רבה לך !!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר