לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-08-2005, 21:15
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי :)

תראי, אנו יכולים לתת רק עצות ופרספקטיבות אבל שורה תחתונה - את צריכה ללכת עם הרגש שלך ולא לפחד לשתף את בן זוגך כי אם הוא מוגדר ככזה אז זה לטוב ולרע, צרכים זה משהו שיש לשני הצדדים; אבל יש דברים חשובים יותר כגון : רגשות .

אולי הקצנת ואולי פשוט אמרת את כל שעל לבך ואת פשוט מנסה לשכנע את עצמך שהצרכים שלו הם הדבר הכי צודק כרגע אבל את טועה, לפעמים אנשים מסנוורים על- ידי צרכים ומתנהגים בצורה לא ראויה בכלל .
אני סופגת מכתיבתך שאת אוהבת אותו ולכן את רוצה לרצות אותו אבל לא בכל מחיר !
הפעם הראשונה זו החלטה לא קלה וזה בסדר לפחד ולדאוג, אבל תפקידו של בן זוגך הוא לגרום לכל אלו להיעלם ולהתחלף בתחושה בטוחה, בשלה וטובה; מה שהוא לא עושה כעת בזכות המסרים המנוגדים שהוא שולח לך - ממתין אבל עם סטופר .

וקבלי עצה ממני - לעולם אל תעשי דבר הר משמעות אם אינך שלמה בו, הוא אולי נראה לך הדבר הכי טוב בעבורך אבל אם הוא לא יתאזר בסבלנות לקבל את המתנה הזו ממך, הוא לא שווה ולו אגורה .
אני מכירה זוגות רבים שהתאזרו בסבלנות וחיכו אחד לשניה בשביל הפעם הראשונה ואני אומרת את זה ועומדת מאחורי זה לגמרי - אם אוהבים אז מחכים (והזמן לא משחק תפקיד, הבשלות והנכונות- כן) .
ואם את ה"לא מוכנה" שלך הוא לא רוצה לשמוע אז שילך לחפש... (ואני מצטערת על הבוטות אבל האמירה הזו היא כ"כ אנוכית, לפני שבועיים בצבא הוא לא צריך סקס כדי לזכור אותך, כל שהוא צריך זה רק להיות אתך) .

יקירתי - את יכולה לאהוב אותו אבל אל תאבדי את עצמך ברקע הצרכים שלו והרצון לספק אותו .
תמיד תזכרי שגם את נמצאת במערכת היחסים הזו ושבחורים יבואו וילכו, פעם ראשונה יש רק פעם אחת ויחידה וחבל ל"בזבז" אותה על מישהו שלא יודע להעריך אותה, לפחות לא כמו במידה שאת היית רוצה .

חשבי על זה ואל תהססי לעמוד מאחורי מה שאת מרגישה ורוצה, היי חזקה !

בהצלחה ואשמח לשמוע עדכון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 24-08-2005 בשעה 21:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:12

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר