לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-08-2005, 16:27
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
ברכות למתנחלים שיקבלו עכשיו וילה בישוב קהילתי על חשבוננו

ברכות לכם- אחי המתנחלים גיבורי התהילה. ברכות על כך שהשקיעו בכם עשרות רבות של מיליארדים ועדיין ממשיכים לפצות אותכם.. ברכות שהבאתם כל כך הרבה אנשים להרגיש חייבים לכם. ברכות שאנחנו נאלצים שוב לתת לכם אחרי שגזלתם מאיתנו חודשי מילואים ועשרות מיליארדים, רק להראות לעולם כמה אנחנו קשורים לשכם או לג'נין. כל הכבוד לכם אחי גיבורי התהילה- שהתגייסתם ליחידות קרביות ואחר כך הסתתם את כל חיילי צה"ל להפר פקודה. כל הכבוד לכם גיבורים שלי שעכשיו אתם זורקים שקיות עם החרא שלכם על חיילי צה"ל (ששמרו עליכם עשרות שנים).
בבקשה אחים שלי- כשתשבו בשקט בוילה שלכם, על מגרש שלכם, בישובים הקהילתים החדשים שלכם, עם התשתיות והדרכים החדשות וחנייה לרכבכם, המצופה באריחי אקרשטיין, תחשבו עלינו 96% מתושבי המדינה שתרמו לכם ותמשיכו ליבב על זה שזרקו אותכם....ואתם מלח הארץ שהפכתם את עצמכם למאוסים בעיני רבים, תפנימו שיש המון אנשים שתרמו הרבה יותר מכם והסתפקו בהרבה פחות. תפנימו שיש אנשים ששבעו נחת רק מהתפתחות המדינה גם אם הם נשארו חסרי כל. תחשבו על בני ובנות עיירות הפיתוח וישובי הנגב שעזבו את דירותיהם הקטנות לחפש פרנסה טובה יותר. תחשבו על חברי הקיבוצים שעיבדו את אדמות המדינה עשרות שנים לפני שקמה, וחבריהם לא קיבלו רכוש לעצמם (מחיקת חובות נעשת להרבה גופים כלכליים שפשטו את הרגל- אבל לא מימנו להם בתים). תחשבו על הפראיירים האלה שחיים בבית ישן של 50-70 מטר רבוע, שאתם לא מסכימים לגור בו אפילו כבית זמני. תחשבו על הפראיירים שכבר עשרות שנים מחכים שהממשלה הזו (המגעילה-עם זה אני מסכים איתכם) תסכים להעביר את ביתם של האנשים האלה (שנלחמו בציפרוניהם ובדמם על הקמת המדינה) לרשותם... תחשבו על ילדי 96% מילדי ישראל שלומדים 40 בכיתה ולא 28 בכיתה. אחים גיבורים שלי תחשבו על ילדי ישראל שהלכו לא פחות מכם ליחידות קרביות וקיבלו במשך שנים חמישית מתקציבי הרשויות שלכם... ככה זה אחים גיבורים שלי ... איך עוברת לה תהילת עולם.. ככה עברה מהקיבוצים אליכם וקל וחומר שככה היא הלכה ממכם- הלכה התהילה לבלי שוב... ומעכשיו בזיעת אפכם תאכלו לחם כמו כולנו כאן....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר