לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2005, 17:26
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אמור לי מי "איש השנה" שלך ואומר לך מי אתה.

כעתונאית בינונית מינוס שדואגת (בהתמדה...) לפזול ימינה ושמאלה ולמקם עצמה ב"מקום טוב" באמצע העדר של כתבלבי "השמאל השפוי". איש השנה של יעל פז-מלמד (במוסף השבת של "מעריב"), הוא "רמטכ"ל ששת הימים" (ההגדרה שלה) - דן חלוץ. היותו כחודשיים בתפקיד (לאחר הדחת קודמו שהעז לגלות ניצני חשיבה עצמאית), לא מבלבל את הכתבת המגוייסת, שבעיניה גירוש "הרואי" של 8000 יהודים (שנהגו ב"ממלכתיות" צובטת לב) והרס חבל ארץ פורח, הוא שיא ההגשמה הציונית בשנת התשס"ה!!
"נחישות הברזל עם רגישות רבה ... ההכרעות של חלוץ, כמו גם נחישותו, הן הוכחה שהוא מנהיג גם באמות מידה אזרחיות. שיש לו אופק ושדה ראייה לגבי תהליכים בחברה הישראלית ובכלל. הוא הבין שהמאבק הוא על עתיד הדמוקרטיה הישראלית."
למרות שהכתבת הפלצנית זוכרת לו את "הרטט בכנף המטוס", היא מסכמת שהבחירה שלה בו כאיש השנה בלתי ניתנת לערעור!!!...

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2005, 09:18
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
איש השנה שלי בתקשורת - דן מרגלית.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "אמור לי מי "איש השנה" שלך ואומר לך מי אתה."

בתקשורת שברובה מתקרנפת, צבועה ומגוייסת, מתבלט דן מרגלית ככוכב בוהק, כנפיל בין גמדים.
להשוות את דן מרגלית ל "כוכבי תקשורת " שמתחזים לעתונאים כמו עלובי הנפש, חסרי האתיקה והיושרה מהסוג של אמנון אברמוביץ, בן כספית, סבר פלוצקר (ודומיהם הרבים...) זה פשוט עלבון לשכל הישר.

אפילו בחירתו של מרגלית במנהיג הנתעב בעיני, כאיש השנה שלו (מוסף השבת של מעריב מ-9.9.05), עם ביקורת אמיצה ונוקבת, לא חד צדדית ויחד עם ה"קטילה" מציינת צדדים חיוביים באישיותו של ראש ממשלתנו, מוסיפים לו נקודות זכות בעיני. בחירתי באה למרות שאינני מסכים למסע הצלב שערך לקידום עמדתו בעד גדר ההפרדה (בעיני זה נושא לסימני שאלה לפחות ולא לסימני קריאה. כשלדעתי יש סיכוי רב שלו חלק מתקציבי העתק שמושקעים בגדר - ועלולים לרדת לטמיון - היו מופנים לתגבור והקמה של יחידות מיוחדות למודיעין ולוחמה בטרור, השיפור במצב הבטחון המיידי וארוך הטווח היו גבוהים בהרבה).
לצד שרון, אני הייתי בוחר גם ב "קונסליירי" - וייסגלס, כאיש השנה שלי בפוליטיקה ועסקים...

אומץ לבו, הגינותו, יושרתו ואנושיותו, מעמידים את דן מרגלית, כמופת לדמות העתונאי שראוי לחיקוי ע"י כל מי שמתיימר לעסוק בתחום זה.

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

ישן 11-09-2005, 10:19
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
אתה פועל כאן תחת הנחה סמויה, שאיני מקבל.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "במדינת השב"כ שלנו - תראה לי עוד עתונאי אמיץ כמוהו."

"תראה לי עיתונאי אמיץ ממנו", "תראה לי עיתונאי טוב ממנו".
אין עיתונאי אמיץ ממנו, וגם הוא עצמו אינו עיתונאי ואינו אמיץ.

מה שהוא עושה אינו "אמירת האמת" "וכתיבה נגד הזרם באומץ רב", אלא ג'סטות למנוצחים.
לדוגמה: לפני מספר שבועות הוא כתב על הנסיגה מפילדלפי משהו בסגנון "אני חושב שזה
חשוב מאוד, ונכון מאוד, וטוב מאוד, וצודק מאוד, ובטחוני מאוד, והומני מאוד, ומאוד מאוד מאוד,
אבל חבל שאין דיון ציבורי רחב יותר על זה".
הדבר דומה לאלה שאמרו(גם אצלנו בפורום) "טוב, נראה לי שההתנהתקות דווקא רעה למדי,
ואין לי או למנהיגים לשנו מושג מה יקרה ביום שאחרי, וסביר להניח שיתגבר הטרור, אבל אני
עדיין תומך" - וכל זה ב-14 באוגוסט...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר