לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-09-2005, 22:19
  meirhadad meirhadad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי killzone שמתחילה ב "ואיזו אישה זקנה משפרעם או דרוזי שמשרת בצה"ל אשמים בכל מה שכתבת?"

אני באמת גנד הריגת חפים מפשע!
אבל מי אמר שהם חפים מפשע???????
הם עשו לינצ' לבן אדם וצריך לחקור אותם ולעצור אותם! אפילו עונש מוות!
ימח שימם ומה קרה בפיגוע בנתניה שהמחבל נשאר בחיים וכשכולם רצו תפוס אותו השוטרים מנעו אותם
איפה השוטרים היו בשפרעם???הם באו עצרו אותו והלכו?
תאמין לי שאם זה היה קורה הפוך כאילו השוטרים היו הולכים במקרה כזה למישהו ערבי אז ישר בג"ץ וכל הבתי משפט היו פותחים לשוטרים תיקים!
אותו דבר עם ההתנתקות כשרוצים להרוס בית של ערבי שמסכן את בטחון המדינה בג"ץ תמיד דוחה אבל כשמדובר ב 6000 בתים של יהודים אז אין עם זה בעיה?????????????????????????.
זה רק מוכיח את מערכת המשפט שיש לנו במדינה!
ואתה יודע מה אתה נשמע לי עכשיו כמו האלה שהגישו תלונה בלונדון נגד טייסים שלנו! ושוב פעם אני רואה אותם מדברים בטלוויזיה ואני משתגע!!!!!!!!! עד כמה אנשים יכולים להיות מפגרים כאילו מה בן אדם מסכן ת'חיים שלו בשבילכם וזה מה שאתם עושים?????לפי דעתי צריך לזרוק אותם לעזה שיסתדרו שמה נראה אותם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-09-2005, 22:44
  killzone killzone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.05
אתה עושה פה סלט אחד גדול...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי meirhadad שמתחילה ב "אני באמת גנד הריגת חפים..."

אותם אנשים שהיו על האוטובוס שאותו אדם נתעב ריסס לא היו קשורים לכל הפשעים שהזכרת, הם היו אנשים חפים מפשע. אם יש בידיך הוכחות שמעידות אחרת, אשמח לראותן.

אם אדם היה בא לפורום ומהלל איזה מחבל ערבי, הייתי נגעל באותה מידה.

עכשיו בנוגע ללינץ', אכן אותם אנשים שהשתתפו בלינץ' עברו על החוק ולדעתי אכן יש סחבת בעניין חקירת האירוע. אולם אינני יכול להתעלם מהצביעות שאתה מגלה, רגע אחד אתה מהלל אדם שלקח את החוק בידיים והחליט לרצוח אנשים על בסיס היותם ערבים ולאחר מכן קורא לגזור גזר דין מוות על אלה שלקחו את החוק בידיים ורצחו את אותו אדם שהרג את בני קהילתם... כך לא בונים טיעון.

ציטוט:

אותו דבר עם ההתנתקות כשרוצים להרוס בית של ערבי שמסכן את בטחון המדינה בג"ץ תמיד דוחה אבל כשמדובר ב 6000 בתים של יהודים אז אין עם זה בעיה?????????????????????????.

אני מכיר מקרים שהיו עתירות לבג"ץ שלא להרוס בתי ערבים על ידי הצבא ואני גם מכיר הרבה מקרים לצבא לא היה בעיה להרוס. ולגבי ההתנתקות, אסור היה למדינה ליישב אזור שלא מסופח למדינה במקום הראשון.

ציטוט:

ואתה יודע מה אתה נשמע לי עכשיו כמו האלה שהגישו תלונה בלונדון נגד טייסים שלנו! ושוב פעם אני רואה אותם מדברים בטלוויזיה ואני משתגע!!!!!!!!! עד כמה אנשים יכולים להיות מפגרים כאילו מה בן אדם מסכן ת'חיים שלו בשבילכם וזה מה שאתם עושים?????לפי דעתי צריך לזרוק אותם לעזה שיסתדרו שמה נראה אותם!

אני לא יודע כמו מה אני נשמע לך ולא כל כך אכפת לי. האנשים שאתה הזכרת הם קיצוני מטורללים מצד אחד של הספקטרום הפוליטי, ואתה עושה רושם חזק של קיצוני מהצד השני של אותו ספקטרום. ואיכשהו הרוב השפוי מנסה להסתדר ביניכם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר