לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2005, 21:39
  בוכמן בוכמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.05
ההבדל זה רק הגזרה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Seaman שמתחילה ב "מתגובות קודומות בפורום, אין..."

אחי..שאני הגעתי בהתחלה למתקן אדם..רציתי רק דוכיפת..אין אמרתי לא דוכיפת אז כלום..אבל מה שהיה זה ששמו אותנו שבועיים של טרום טירונות בגדוד זמני..אני הייתי בדוכיפת..ואחרי שבועיים ביצעו את החלוקה...מכיוון שיצאתי לחובשים פתחו בלביא מחלקה של חובשים..איך ששמו אותי בסיפוח ללביא קיבלתי שביזות כזאת..חבל לך על הזמן..וגם כל מי שקיבל לביא בלי קשר לחובשים..אבל עד מהרה ככה שבוע אחרי שכולם הכירו את כולם..נשבע לך..יש שם את הכי שפיצים שיכולים להיות מפקדים נשמות!!..ונכון אני עדיין דוכיפת בלב אבל למדתי אחי שהגדודים הם בסך הכל שם...והנה צחקו כל הזמן על לביא שזה לא קרבי..ושהם גדוד צעיר ופעור..אבל כולם טעו מסתבר שיש שם מפקדים לא פראיירים...ומפקדי מחלקות מצנחנים..אז לך תדע לאן תגיע!!...והכי חשוב שתבין שכולם זה אותו דבר!!

דוכיפת כבוד!

לביא או'ג 05 אוהב אותכם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 22:09
  The_Cat The_Cat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
זה לא נכון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mauserman שמתחילה ב "שאלה לגבי חי"ר יעודי..(לא נשאלה..חיפשתי):)"

דבר ראשון כל הגדודים עשו את אותו הדבר בתקופה האחרונה חוץ משמשון, שלהם היה הכי הרבה "אקשן" אבל עכשיו אחרי ההתנתקות אני לא יודע מה יהיה איתם...בכל מקרה באופי הפעילות אין הבדל בין הגדודים.
ודוכיפת טוחנים מחסומים כמו כל שאר הגדודים.
לגבי אנשים? תלוי במחזור. תלוי במקריות, תלוי באיזו מחלקה נפלת.
אותי "חינכו" תמיד שיש אנשים חרטה בנחשון וזה לא נכון יש לי אחלה חבר'ה שם, חבר'ה איכותיים גם בעיני וגם בעיני הצבא (קריא קב"א גבוהה).

לגבי לעבור מאיפה ששמים אותך? קשה מאוד!
דבר ראשון ההצבה בטרום חסרת משמעות, פשוט תטחן להם בשכל שאתה רוצה דוכיפת, תגיד את זה כל הזמן ותסמן רק דוכיפת בטופס שבו אתה בוחר את הגדוד שלך. אחרי זה תקווה לטוב.
מניסיון אישי-הייתי מורעל על שמשון לפני הגיוס, אח"כ רציתי להיות בלביא בגלל שהתרשמתי שהם יוצאים יחסית הרבה (לא קשור עכשיו אם זה נכון או לא), ובחרתי לביא בטופס וקיבלתי בחירה רביעית שלי-נחשון.
כולי הייתי בבאסה, ניג'סתי למפקדים והגעתי עד לשיחה עם המ"פ, ובסוף לא העבירו אותי.
אם תשובץ במקום שבו אתה לא רוצה, רק דרך קומבינה או בלאגן (דרכים שהן לא שלי) תוכל לעבור. אבל קח עצה ממני, בערבות תהיה מרוצה בחלקך כמו שאני עכשיו.
אני עכשיו ממש ממש שמח שלא העבירו אותי והשאירו אותי בנחשון.
רק לידיעה כללית, 80 אחוז מבקשים דוכיפת, יצא להם מוניטין אחלה נראה לי קצת יותר ממה שמגיע להם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר