לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2005, 13:19
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
תשובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adi9800 שמתחילה ב "מה זה בעצם SKYPE?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adi9800
אני יודע ש SKYPE זאת תוכנת של שיחות דרך האינטרנט אבל יש כמה דברים שאני לא יודע

והרבה אנשים אומרים לי דברים ואנשים אחרים אומרים לי דברים אחרים אז רציתי לשאול כמה

שאלות ...

אז רציתי לשאול :

1. למי בכלל אני יכול להתקשר עם זה רק למי שיש לו תוכנת SKYPE מותקנת או לכל קו בישראל בלי

שום קשר לתוכנה

2. הבנתי שלהתקשר לחו"ל זה כמה עשרות אגורות זה יכול להיות ?

3. שמועים בזה בכלל טוב ?

4. ואם עולה לי כסף לשיחות בארץ עם זה אפשרי לעשות שיחה לכל טלפון ...

בתודה מראש עדי

SKYPE זאת תוכנה אשר אפשר לדבר עם המיקרופון ורמקולים או אוזניות משולבות עם מיקרופון
עם חברים שיש להם את התוכנה (אותו הראיון כמו MESSENGER אבל רק לדיבור ויש אפשרות גם להתכתב.)

1. לכל מי שיש לו את התוכנה ורשום אלייה (אותו עיקרון כמו ICQ יש לך מספר אתה יכול לתקשר)
2. יש שרות כזה של החברה אך אתה צריך לשלם. תבקש שבחו"ל יתקינו את התוכנה זה מספיק
3. האמת שאני מדבר עם החבר'ה שלי ושומעים יותר טוב ממסנג'ר וניתן לתקשר ולא רע יחסית.
4. אם אתה רוצה שרות לטלפון רגיל כן. אם אתה רוצה למישהו שיש לו את התוכנה זה כמו שתדבר עם מישהו שיש לו ICQ

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2005, 15:52
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
סקייפ:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adi9800 שמתחילה ב "מה זה בעצם SKYPE?"

1. אתה יכול להתקשר בחינם לכל מי שמותקנת תוכנת סקייפ במחשב שלו ואתה יודע את הכינוי שלו (כמו במסנג'ר או באיסיקיו). אתה יכול להתקשר, בתשלום, למספרי טלפון רגילים (כלומר, אתה מתקשר המחשב למספר טלפון רגיל. מי שאתה מתקשר אליו לא צריך בכלל שיהיה לו מחשב).. השירות נקרא SkypeOut
2.לערים ומדינות רבות בעולם התעריף הוא כ-9 אגורות לדקת שיחה (לטלפון נייח. שיחה לטלפון נייד עולה יקר יותר). כדאי לשם לב אם המדינה אליה אתה מתכנן נכללת בתעריף הנ"ל. להודו, לדוגמא, עולה כ-70 אגורות לדקה (לעומת 2.5-3.5 ש"ח לדקה ברוב ספקי התקשורת לחו"ל בארץ).
אתה יכול לבדוק את העריפים באתר הבא:
http://www.skype.com/products/skype.../all_rates.html

3. איכות הקול סבבה וכמעט ואין דילאיי. שם לב שהמחשב צריך להיות פנוי מבחינת כוח מחשוב ורוחב פס (או בקיצור, מומלץ שלא יפעלו תוכנות כמו אימיול, ביטורנט ושאר תוכנות שיתוף הקבצים. אלא אם כן אתה מגביל את המהירות בהן הן מעלות מידע לאינטרנט).

4. שיחות בארץ בין מנויי סקייפ (מחשב למחשב) חינם. שיחות מסקייפ לטלפון רגיל עולה כסף, יותר מ-9 אג' לדקה (אל תשכח שהם בעצם משתמשים בבזק כדי לעשות את השיחה, והם בטוח שלא יפסידו עליך כסף).

אופציה נוספת שקיימת היא לרכוש מספר טלפון בחו"ל בעבור תשלום חודשי קבוע. השירות נקרא SkypeIn והוא נותן לך מספר טלפון באחת מערי העולם. אם מישהו מאותה עיר (נניח, ניו-יורק) יתקשר לאותו מספר טלפון (בעלות שיחה מקומית), הוא יגיע ישירות למחשב שלך.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 23-09-2005 בשעה 15:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר