לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2005, 21:49
  וולדו וולדו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
חובש מוטס

שלומות,
כרגע אני עובר קורס חובשים קרביים, למרות שאני בחייל האוויר ולמרות שעברתי כולה טירונות של רובאית 02, בעיקר בגלל שאין כרגע קורס חובשים כללים ובגלל שזאת ההקצאה שהייתה לחיל האויר וכרגע אין לי הרבה מה לעשות מעבר לזה. אבל זה בסדר, אני לא ממש סובל וכשאני אגיע לאס"ק, אני אבוא ואספר לכל מי שרק ירצה לשמוע, אם כדאי לעבור את הקורס הזה, אז שווה לחכות.

בקיצור, הבנתי שאחרי שמקבלים את סיכת התולעת הנכספת, אני אמור לעבור הכשרה של חובש מוטס. עכשיו, אני מתאר לעצמי מה התפקיד עצמו, אבל רציתי לדעת, בתור אחד שרוצה בסך הכל לשבת במרפאה ולא מעבר לזה, אם כדאי לי לעשות את ההכשרה הזאת, שהיא שלושה או ארבעה שבועות בטכניון בחיפה (ככה לפחות נדמה לי).

ולמרות שאני יכול לתאר לעצמי עד מחר מה התפקיד, אני לא ממש אצליח, אז אולי מישהו שהוא קצת יותר בקיא בעניין יוכל להחכים אותו ולהמליץ לכאן או לכאן. בעיקר אני רוצה לדעת אם ח"א יכול לטרטר אותי ממקום למקום ומבסיס לבסיס, אם עברתי את ההכשרה הזאת ואם זה נותן לו לגיטימציה לטחון אותי?
ובכלל, אם זה מעניין, אם זה יותר ממלא את הסדיר שלי באקשן והאם זה גורם לי לעשות את הסדיר אך ורק בבסיסים מסויימים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-09-2005, 13:28
  וולדו וולדו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי וולדו שמתחילה ב "חובש מוטס"

האוירה לא מגעילה ולא נעליים (אגב, עד המוות גימלים ). בה"ד 10 יכול להיות מקום יפה אם הוא רוצה. ואס"ק זאת אחת המילים המרגשות.

ולבוכמן, בקשר למבחנים. אם אתה מקבל באיזה שניים שלושה מבחנים מתחת ל70-80, אז המפקד שלך אמור להזמין אותך לשיחה ולראות מהי הסיבה, שבגללה הציונים שלך לא עוברים את המינימום הנדרש מבחינתם. יש מצב שיצמידו לך תלמיד חזק מהכיתה שלך כדי שהוא יעלה לך בחזרה את הרמה או שהמפקד שלך ייתן לך עוד צ'אנס להסתדר בעצמך. אם זה לא עוזר, ואתה ממשיך לרדת בציונים, אז לוקחים אותך לאימות מול המפקד קורס ואח"כ השלב הבא זה אימות חיצוני, עם המפקד או הרס"ר מגמה. בעיקרון כל זה נקרא "נוהל קידום חניך" ואלה השלבים שלו.
במקרה הכי גרוע אתה יכול לרדת קורס, שזה מבעס תחת, אבל לפחות הפז"מ ממשיך לדפוק..
במקרה הקיצוני ביותר אתה עף מהקורס, אבל בדרך כלל נוטים להעיף אך ורק על בעיות התנהגות ומשמעת ולא על בעיות מקצועיות, אלא אם הן ממש חמורות והם מגיעים למסקנה שאין לך מה לחפש בקורס חובשים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר