לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2005, 22:09
  flash70 flash70 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
מהירות נמוכה בביטורנט בזמן האחרון

שלום חברים, אני מקווה שאני בפורום הנכון...
בזמן האחרון (חודש+) שמתי לב שמהירות ההורדה בביטורנט ירדה משמעותית. מ 50-100 שהייתי מוריד בדרך כלל ל 1-15 ואפילו פחות מזה.
ניסיתי להחליף תוכנות (Azerus, Bitcomet, ABC), ניסיתי להחליף מודם/ראוטר ADSL, ניסיתי להחליף פורטים, לפתוח ולסגור פורטים. שום דבר.
זו לא נראית בעיה בטורנטים כי זה קורה עם כל טורנט, גם כאלה שיש להם מעל ל 2,000 seeds.
למשל, לא נראה לי הגיוני שקובץ מבוקש כמו פרק של LOST עם 1,500 seeds וכמעט 3,000 peers יורד במהירות של 3KB ולפעמים פשוט נתקע על מהירות אפס. פרקים שהייתי מוריד תוך שעתיים, פתאום לוקחים לי יומיים.
היום דיברתי עם חבר שהתלונן על אותה בעיה. תוך כדי שיחה הסתבר ששנינו עובדים עם אותו ספק אינטרנט - Netvision.
משהו כאן מריח לא טוב. כבר היו מקרים בעבר שספקי אינטרנט הפעילו Quality of Service על תעבורה של תוכנות שיתוף כדי לחסוך ברוחב פס (קוי זהב 012 ניסו את זה פעם וזה התפוצץ להם בפנים).
כדי לאסוף יותר מידע, אני פונה אליכם. תכתבו כאן עם איזה ספק אתם עובדים ואם גם אתם חוויתם ירידה בביצועים של רשת הביטורנט לאחרונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:15

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר