לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2005, 11:32
  משתמש זכר פומי פומי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "שאלה לגבי חלוקה לתפקידים במ.צ"

אני מנצל"ש כי אני לא רוצה להקפיץ את האשכול שלי מעומקי הדף השני.

אז הנה עדכון קטן לגבי מה שהולך איתי, לכל מעונייני מ.צ. :

ראשית עליי להגיד שבחרתי במ.צ. בעצמי, ואף אחד לא כיון לי אקדח לראש בשביל שאני אבחר את זה. הייתי אצל קצין מיון ולא הייתי מעוניין לא בשריון לא בתותחנים ולא בנ"מ. מתוך שאר הדברים שהקצין הציע לי הייתה משטרה צבאית, ואמרתי לו שירשום לי את זה בעדיפות הכי גבוהה - 5. אחרי כמה ימים הבנתי שמי שבוחר מ.צ. בתור אפשרות 1 שואבים אותו לשם, אז דיי בטוח שאני אתגייס לשם.

לאחר מכן התחלתי טיפה לחקור בנושא, בגוגל, בפורום ובאתר שלהם. הדבר הראשון שקפץ לי לעיניים היה כח-100, שלמרות כל מה שאומרים עליו אני אוהב לחשוב עליו בתור ימ"מ-לייט

בזמנו שכנעו אותי שהגיוס הבא למ.צ. יהייה בתחילת נובמבר, בתאריך גיוס כל"צ. עם זה גם אמרו לי שמסלול כח-100 הבא נפתח בדצמבר. התבעסתי, כי זה לאן שרציתי להגיע, והתחלתי לחשוב על מגוון שיטות החל מדח"ש ועד להתחננות למפקדים לכך שיאפשרו לי לנסות להתקבל למסלול.

אתמול לעומת זאת, גיליתי שהגיוס הבא למ.צ. הוא ב-7 לדצמבר, וישר נזכרתי שקורס כח-100 הבא מתחיל גם בדצמבר - ושמחתי עכשיו רק נשאר לנסות ולהעלות את הפרופיל שלי ...

- יש פה עוד מישהו שהוא סגור על משטרה צבאית ומתגייס במחזור הבא? שלא יהיה משעמם בלשכ"ג

(התאריכים והנתונים יכולים להיות לא מדוייקים בחלקם).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:19

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר