לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 11:51
  yarivt yarivt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.05
מחפש מעצב/ת לאתר קטן

שלום לכל המעצבים,

אני עובד על אתר מידע של ספרי קריאה מתורגמים (סוג של ספריה).
האתר לא נבנה לצרכי רווח, אני בונה אותו בעצמי ורק בזמני הפנוי כך שסביר מאד שאפילו לא יעלה לאויר בזמן הקרוב. מבחינת המידע שיש בו, יש לי קובץ זיפ עם מדגם מייצג של החומר באתר (מדובר כמובן במדגם קטן, אבל מבחינת סוג המידע הוא די מייצג). גודל הקובץ 2.5 מגה ככה שאני לא יכול לצרף אותו כאן.

אני מחפש מעצב/ת לאתר. תפקידו הוא לעצב את הדף הראשי ואת כל סוגי הדפים הפנימיים (יש משהו כמו 4-5 סוגי דפים שונים). פלאש הוא יתרון, אבל בודאי לא חובה. עיצוב הדפים כולל גם עיצוב המידע בצורה נוחה ויפה.

אתם יכולים להתעלם מהמבנה בו השתמשתי (כותרת, תפריט ימני וגוף באמצע) ולעצב את האתר כרצונכם (יש להתחשב בכך שהאתר יכלול דברים שלא הכנסתי לדפים שאני שולח, כמו תמונה של הספר המקורי, חדשות נגללות וכולי). דגש אחד בכל זאת, האתר חייב להיות סולידי ונעים לעין.

מבחינת תשלום, בחיפושים שעשיתי ברשת, אנשים מציעים למכירה עיצובים שנעים בסביבות ה-100 שקל. אני מוכן לשלם עד 150 שקלים למעצב שאשתמש בעבודתו. כמובן שאשמח לכל עזרה עיצובית התנדבותית מעבר למה שנכתב פה.

כדי להשתתף, שלחו לי מייל לכתובת yarivt@walla.co.il . כך אוכל לשלוח לכם בחזרה את קובץ הזיפ (2.5 מגה בערך). עצבו את הדף Books\localhost\books\actions\viewbookdetails.do@i d=3.htm שנמצא בקובץ הזיפ ושלחו את העיצוב שלכם שוב לאימייל yarivt@walla.co.il.
שימו לב שבכוונה בחרתי דף שיש בו הרבה מידע: חוץ מהטקסט הרגיל יש בו גם פרק לדוגמה.

הפורמט של העיצוב שתשלחו לא משנה לי (html,תמונה וכו'), אבל חשוב שאוכל להתרשם ממנו (אל תשלחו תמונה jpg קטנה שלא רואים בה את העיצוב).

זהו. לקבלת הזיפ, שליחת עיצוב, שאלות נוספות, בירורים, הבהרות וסתם כי בא לכם לדבר נא להשתמש בכתובת הדוא"ל שנתתי. אין לי ICQ, מסנג'ר או כל תוכנת מסרים אחרת ואני לא יודע מתי יהיה לי זמן לבדוק את הפורום.

תודה לכם,
יריב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר