לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-10-2005, 18:58
צלמית המשתמש של המגן
  המגן המגן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
החלפת ה-A70 במצלמה חדשה...

אהלן אנשימים, אני שוקל להחליף בשלושה חודשים הקרובים את ה-A70 במצלמה חדשה...
חשבתי על הדגמים הבאים:

Canon S1IS (או את ה-S2IS במידה והמחיר ירד לסביבות ה-2100-2200ש"ח בחודש-חודשיים הקרובים).

Fuji S5200/5600 (שמות שונים לאותו הדגם) - בשלב הזה עדיין לא קיימות תמונות שצולמו עם המצלמה ברחבי האינטרנט ולכן אין לי מושג עדיין מה היא שווה, אבל לפי הדגמים הקודמים בסדרה היא אמורה להיות אחלה מצלמה.

Konica Minolta Z6 - עוד דגם חדש בסדרת ה-Z של מינולטה... נראה דגם טוב...

בקיצור, מה אתם חושבים? האם כדאי להחליף את ה-A70 בזמן הקרוב באחת המצלמות שהזכרתי?!

תודה,
מתן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-10-2005, 22:50
  alon737 alon737 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המגן שמתחילה ב "החלפת ה-A70 במצלמה חדשה..."

הסוני H1 והפנסוניק FZ5 הם המצלמות הטובות ביותר כרגע בשוק הUZ, ותאמין לי - חפרתי המון בנושא הזה לפני שקניתי את המצלמה שלי. לכל אחת יש את היתרונות והחסרונות שלה, לדוגמא לסוני יש מסך הרבה יותר גדול, הפנסוניק קטנה יותר, בסוני אפשר לשלוט בחשיפה ידנית כמו שצריך, (יש גלגלת מתחת לשאטר ריליס בדומה לDSLR) לסוני יש את התמונות הכי פחות רועשות שזה מאוד חשוב, הפנסוניק משתמשת בכרטיסי זיכרון רגילים, לסוני יש מצב וידאו הרבה יותר טוב, הפנסוניק קצת יותר חדה, לסוני יש מאקרו יותר טוב, הסוני משתמשת בבטריות AA, הפנסוניק היום קצת יותר זולה, לסוני יש את הבוקה הכי טוב שתוכל לקבל בקומפקטיות (חוץ מהקנון PRO1, ושוב זה לפי דעתי) וזה ממשיך עוד ועוד...

חשוב לי גם להגיד שלא שווה להתרגש מהS2 למרות הערימות של הפיצ'רים שהיא מציעה כי תכלס שזה מגיע לאיכות התמונה, היא הרבה פחות טובה מהשתיים האחרות.

לי אישית יש את הH1 ואני ממש מרוצה ממנה, אחרי חודשיים של שימוש אני יכול להגיד שהחיסרון היחידי שאני מוצא בה [כמובן ביחס לקטגוריה, כי יש דברים שאתה לא יכול לצפות מP&S בכזה מחיר כמו לדוגמא טווח איזו עד 3200\1600, עומק שדה קטן גם בלי צורך להיות ב430 מ"מ על הצמצם הפתוח ביותר או מאקרו, טבעות זום ופוקוס, גוף גדול וחזק ועוד] זה שהיא קטנה מאוד ולא יושבת לי ממש טוב ביד. האמת היא שהדבר הזה ביחד עם הדברים שרשמתי בסוגריים ועוד כמה דברים נתן לי סיבה לחזור ל'מעגל מחפשי העבודה' () שוב פעם כדי להשיג מספיק כסף לDSLR, אבל זה כבר לא קשור לפה.

תוכל למצוא הרבה תמונות לדוגמא מהH1 אם תיכנס לפרופיל שלי ותבדוק את האשכולות שאני פתחתי. מה שבטוח - גם הFZ5 וגם הH1 יהיו קפיצת מדרגה גדולה מאוד מהA70 ושתיהן יאפשרו לך להוציא תוצאות הרבה הרבה יותר טובות.

בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר