לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-10-2005, 00:37
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "חבל שכבר אני לא יכול לערוך..."

תרחיב את הפס שמתמלא, כך יראו התקדמות רצינית יותר.
(אתה גם יכול חעשות ב-פreloader שקצת יותר למטה יהיה ציור טעינה מעגלי, כדי שבעין יראו משהו שזז מהר - זה משפיע פסיכולוגית).

* קשה לנווט באתר, כיון שאין אינטראקטיביות , אני פותח דלת, ולא מרגיש שזה עשה משהו, אתה צריך לעשות את הסרטון יותר אינטראקטיבי. וראיתי שאתה ידוע לעשות זאת, לדוגמה האינטרקציה במעבר העכבר על דלת.
* בנוסף, יש אפשרות שהגולש יוריד חלק ראשון מהסרטון, ושאר הטעינה תבוא כל פעם בהתאם ללחיצוץ, זה יזרז משמעותית את הטעינה, בפורום פרש ישמחו לפרט לך יותר בהרחבה.
* זה יפה שחלק מהמספרים/קישורים לתמונות מופיעים בפינה אחרת של המסגרת, אך זה משגע ת'רשתית להזיז את העכבר, יתכן שכדאי לוותר על היופי למען נוחות הגולש.

חוץ מזה הרעיון והעבודה ממש יפים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-10-2005, 09:28
צלמית המשתמש של gonen_ra23
  gonen_ra23 gonen_ra23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל gonen_ra23 שלח הודעה דרך MSN אל gonen_ra23
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "תרחיב את הפס שמתמלא, כך יראו..."

ישראל , תודה על ההערות...

להרחיב את הפס - קיבלתי - יבוצע.
ציור טעינה מעגלי - לא בטוח שאני מבין למה הכוונה (עוגה שמתמלאת ???) אני אוותר.

"קשה לנווט באתר, כיון שאין אינטראקטיביות , אני פותח דלת, ולא מרגיש שזה עשה משהו, אתה צריך לעשות את הסרטון יותר אינטראקטיבי. וראיתי שאתה ידוע לעשות זאת, לדוגמה האינטרקציה במעבר העכבר על דלת"
חשבתי (בגלל שגם ראיתי אחרים מסתבכים), להציג את ההוראות מיד בכניסה לאתר, מה שיקל על הניווט.

"* בנוסף, יש אפשרות שהגולש יוריד חלק ראשון מהסרטון, ושאר הטעינה תבוא כל פעם בהתאם ללחיצוץ, זה יזרז משמעותית את הטעינה, בפורום פרש ישמחו לפרט לך יותר בהרחבה."
הסרטון הבסיסי הוא קל מאוד, הבעיה היא התמונות שנוספו לו (התמונות של הפרוייקטים). הן מגדילות את הנפח בצורה משמעותית.
אני אשקול לטעון אותן מבחוץ, זה יקצר את זמן טעינת הסרט.
חוץ מזה, זמן הטעינה מושפע כרגע מהעובדה שהמחשב שלי משמש כשרת, ומהירות ה upload שלי מגוכחת (כמו של כולנו )

"* זה יפה שחלק מהמספרים/קישורים לתמונות מופיעים בפינה אחרת של המסגרת, אך זה משגע ת'רשתית להזיז את העכבר, יתכן שכדאי לוותר על היופי למען נוחות הגולש."
אולי אני אעביר לצידי התמונה, בכל מקרה נראה לי יותר נכון מבחינת עיצובית ופחות תפעולית שמספרי התמונות ישארו במקום הנוכחי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
linux is like an indian tent - no windows, no gates and one apache inside

ישן 24-10-2005, 01:01
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
מקווה שיעזור...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "חוות דעת על האתר - לא טכנית"

שמע......הרעיון יפה.......הביצוע לא משהו.......בלשון המעטה לא לקחת אישית בבקשה....

דבר ראשון ה"תפריט" צולע .....תייצר תפריט יותר מהיר.....שהעכבר עובר מעל מגירות......פתיחה מהירה ומשמעותית.....יש הרגשה שהכל צולע........נוסף לזה המשתמש לא צריך לנחש איפה כל דבר.....זה צריך להיות ברור......אני לא צריל להתחיל "לחפש בארון".

דבר שני - אחרי שנכנסתי לתפריט מסוים.....זה לא ממש היה ברור שנכנסתי.....שום מעבר או שינוי לא רמזו לי על זה חוץ מהתמונה בפינה שמאוד איחרה לבוא משום מה.......נוסף להכל......אחרי שכמה מגירות פתוחות לדוגמא....אני לא יכול להיות במגירה אחת.....ואז לא להצליח לעבור לאחרת בלי לסגור אותה ואז לפתוח אותה שוב.......

דבר שלשי - אני לא יודע אם זה משהו שאתה מתכנן לעשות בעתיד...... אבל אתר שהוא "FULL FLASH" לא אומר שהוא קובץ אחד של 3 מגה........יש שיטות לחלק את האתר לקבצים שונים אשר יטענו כל פעם בניפרד מה שיגרום לאתר לזרום ולהטען בצורה מהירה.......אני גם לא כל כך מבין איך הצלחת להגיע לגודל כזה של אתר....... הגרפיקה לא מצדיקה את זה.....אני בטוח שאתה יכול לצמצם את זה בחצי כמו כלום....

העיצוב והגרפיקה יפים......האתר פשוט לא נוח... אבל זה באמת לא הרבה עבודה כל מה שרשמתי.... זה כל מיני דברים קטנים שיעשו את העבודה....

תמיד תחשוב שמה ש"ברור מאליו לך" אולי לא כלכך ברור לאנשים אחרים מהסיבה הפשוטה שאתה בנית את האתר ואנחנו מסיירים בו.
ישן 24-10-2005, 09:45

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ElectroBunny שמתחילה ב "מקווה שיעזור..."

ציטוט:

דבר ראשון ה"תפריט" צולע .....תייצר תפריט יותר מהיר.....שהעכבר עובר מעל מגירות......פתיחה מהירה ומשמעותית.....יש הרגשה שהכל צולע........"

אני לא רוצה לתת לגולש הרגשה של "הנה ראית, עכשיו לך..." אם הכל יהיה מהיר מדי, הגולש יכנס, ידפדף במהירות ויצא. זמן השהייה שלו באתר תהיה נמוכה ותגרום לרושם לא לחדור עמוק.
הגולשים המיועדים הם לא אני ואתה, אלא אנשים שמתעניינים במעצבת לעבודה ודברים כאלה.
הרושם צריך להיות חזק ולהישאר זמן ארוך.
ציטוט:

נוסף לזה המשתמש לא צריך לנחש איפה כל דבר.....זה צריך להיות ברור......אני לא צריל להתחיל "לחפש בארון".

זה כל הרעיון - בוא תיכנס לארון של המעצבת, תפתיע את עצמך עם העיצובים ועם מה שתמצא...
משום שמדובר בעיצוב (אומנות) ולא נתונים גולמיים לא הכל חייב להיות גלוי מראש.
אומנות צריכה לעורר רגש אצל הצופה, וזה עיקר הסיבה שהאתר הוא לא אתר סטנדרטי עם תפריט ברור של "פרוייקט א, פרוייקט ב' ... "
אם תציץ באתר הישן (שנבנה במסגרת קורס בניית אתרים בשנה שלישית שלה, שגם בו לקחתי חלק נכבד מהבנייה, והעיצוב של חברה שלי) תראה את ההבדל שאני מדבר עליו.
http://ayelet.no-ip.info/aye_site/index.html
(גם זה נטען לאט כי המחשב שלי הוא השרת...)

ציטוט:

"אחרי שכמה מגירות פתוחות לדוגמא....אני לא יכול להיות במגירה אחת.....ואז לא להצליח לעבור לאחרת בלי לסגור אותה ואז לפתוח אותה שוב......."

אני לא מבין על מה אתה מדבר ? רק מגירה אחת נפתחת. שתי האחרות לא.
הדלתות לא מפריעות אחת לשניה.

ציטוט:
"אני לא יודע אם זה משהו שאתה מתכנן לעשות בעתיד......"

לא, אני סטודנט להנדסת אלקטרוניקה. אבל עסקתי הרבה בתחום ויש לי ידע לכן אני בונה לה את האתר.

ציטוט:
" אבל אתר שהוא "FULL FLASH" לא אומר שהוא קובץ אחד של 3 מגה........יש שיטות לחלק את האתר לקבצים שונים אשר יטענו כל פעם בניפרד מה שיגרום לאתר לזרום ולהטען בצורה מהירה......."

כמו שעניתי לישראל - הסרטון הבסיסי מאוד קל. התמונות המיובאות הן שמגדילות את הנפח.

ציטוט:
"אני גם לא כל כך מבין איך הצלחת להגיע לגודל כזה של אתר....... הגרפיקה לא מצדיקה את זה.....אני בטוח שאתה יכול לצמצם את זה בחצי כמו כלום...."

כמו שאמרתי - התמונות המיובאות מגדילות את הנפח... הן חייבות להיות באיכות טובה, אחרת אין לזה שום צורה.
האופציה היחידה היא לטעון את התמונות מבחוץ בעת הצורך - אבל מדובר בעבודה רבה של שינוי.

ציטוט:
"אבל זה באמת לא הרבה עבודה כל מה שרשמתי"
זה הרבה, אין לך מושג כמה

ציטוט:
" תמיד תחשוב שמה ש"ברור מאליו לך" אולי לא כלכך ברור לאנשים אחרים מהסיבה הפשוטה שאתה בנית את האתר ואנחנו מסיירים בו."

בגלל זה בדיוק שאלתי פה, ושאלתי גם שאלה ספציפית
ציטוט:
בעיקר, אני רוצה לדעת האם כדאי להציג את ההוראות מיד בכניסת הגולש, או להשאירן כאופציה.
לכן, נסו להבין קודם מה הולך, ורק אחר כך לחצו על "הוראות"/"instructions"

נערך לאחרונה ע"י gonen_ra23 בתאריך 24-10-2005 בשעה 09:53.
ישן 24-10-2005, 10:16
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי gonen_ra23 שמתחילה ב "[QUOTE] דבר ראשון ה"תפריט"..."

הבעיה שהוא ציין לגבי פתיחה וסגירה של מגירות, היא בהחלט בעיה, ואסביר לך את כוונתו.
כדי להכנס לעיצוב מסויים, צריך לפתוח מגירה, אם המגירה כבר פתוחה צריך ראשית לסגור אותה, ואז לפתוח שנית.
לכן כדאי אולי שבכל פתיחת מגירה או דלת, יסגרו הדלתות האחרים, ובכל פעם רק דלת אחת תהיה פתוחה.

בנוסף, יתכן שהגולש ירצה לזכור רגע לאחר פתיחת המגירה השניה, מה בדיוק היתה בראשונה, שלשית ואחרת, לכן אולי כדאי שאחרי פתיחת דלת מסויימת, התוכן כבר יוצג באפור גם על הדלת/מגירה מבחוץ.

לגבי הבעיה שציינת שהתמונות מכבידות, רצוי שגם כאן תעשה preloader, וכך לפחות המשתמש יבין שעליו לחכות, ושהלחיצה שלו נקלטה, ולא ינסה להסתובב בין הדלתות עד שהוא יקלוט איך זה עובד (לצערינו אנשים לא נוהגים לקרוא הוראות, כך שזה בעיה גדולה גם אם זה יהיה במקום הבולט ביות שרק תמצא).

נערך לאחרונה ע"י ישראל K בתאריך 24-10-2005 בשעה 10:19.
ישן 24-10-2005, 10:34

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "הבעיה שהוא ציין לגבי פתיחה..."

ציטוט:

"הבעיה שהוא ציין לגבי פתיחה וסגירה של מגירות, היא בהחלט בעיה, ואסביר לך את כוונתו.
כדי להכנס לעיצוב מסויים, צריך לפתוח מגירה, אם המגירה כבר פתוחה צריך ראשית לסגור אותה, ואז לפתוח שנית.
לכן כדאי אולי שבכל פתיחת מגירה או דלת, יסגרו הדלתות האחרים, ובכל פעם רק דלת אחת תהיה פתוחה."

אתה חברה שלי ???
בדיוק דיברתי איתה על זה... היא אמרה אותו דבר...
ל electrobunny- נא לדייק - מגירה איננה דלת, לכן לא הבנתי.

החלטנו שכך זה אכן יתבצע - דלת שנפתחת סוגרת את האחרות.

ציטוט:

"בנוסף, יתכן שהגולש ירצה לזכור רגע לאחר פתיחת המגירה השניה, מה בדיוק היתה בראשונה, שלשית ואחרת, לכן אולי כדאי שאחרי פתיחת דלת מסויימת, התוכן כבר יוצג באפור גם על הדלת/מגירה מבחוץ."

אתה חברה שלי ???
בדיוק דיברתי איתה על זה... היא אמרה אותו דבר...
האמת שאני פסלתי את הרעיון, אבל אם גם אתה מעלה אותו אז נשקול שנית

ציטוט:
לגבי הבעיה שציינת שהתמונות מכבידות, רצוי שגם כאן תעשה preloader, וכך לפחות המשתמש יבין שעליו לחכות, ושהלחיצה שלו נקלטה, ולא ינסה להסתובב בין הדלתות עד שהוא יקלוט איך זה עובד (לצערינו אנשים לא נוהגים לקרוא הוראות, כך שזה בעיה גדולה גם אם זה יהיה במקום הבולט ביות שרק תמצא).

בגלל זה בדיוק ביקשתי את חוות דעתכם - "האם להציג את ההוראות מיד בכניסה לאתר? " אבל לא קיבלתי תשובה ברורה על זה.
אנחנו החלטנו שכן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר