לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2005, 09:45
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wave light שמתחילה ב "זימון לראיון אישי למודיעין"

הבחור שמעליי נתן תשובה סתמית ולא קשורה שמתייחסת אך ורק למודיעין ערבית ,מה שלא נכון בכלל.

אז ככה: אף על פי שאמרו לך שלא עברת יכול להיות שמצאו אותך מתאימה למסלולים אחרים ולכן זומנת לראיון. אז אל תתרגשי, הראיון יחסית פשוט, את תצטרכי לספר קצת על עצמך, אולי להפגין קצת ידע בענייני היומיום, פוליטיקה, ספורט ועוד (ממני ביקשו בשלוש ראיונות שונים). הם לפעמים שואלים אפילו אם יש לך שאלות על התפקיד וכו'.

כמו שאמר הבחור מעליי, מדובר בעיקר על מוטיבציה, ככה שאם ברצונך להתקבל תצטרכי להראות מוטיבציה גבוהה.

הכי חשוב, להראות מוטיבציה גבוהה, לא להתרגש ולהיות כמה שיותר רגועה ומוכנה. תחשבי על זה שהם רק רוצים לראות אם את נורמלית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2005, 14:04
  איתי סביר איתי סביר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי wave light שמתחילה ב "זימון לראיון אישי למודיעין"

תנסי לחלוב מהם באיזה תפקיד מדובר. תשאלי אותם דברים כמו מה זה התפקיד הזה, אם בתפקיד עובדים בעיקר מול מחשב או לא, אם התפקיד עוסק ביחידות אחרות בצה"ל. למודיעין יש כ"כ הרבה תפקידים שקשורים לכ"כ הרבה דברים. אם הם לא מסכימים להגיד אז תגידי משהו כמו: "אם אתם לא אומרים לי מה זה התפקיד הזה, איך אני אדע שאני אהנה/שאפיק את המקסימום ממני בתפקיד/שהתפקיד טוב ולא משעמם, אני רק רוצה לדעת בכלליות מה אני אמורה לעשות בשנתיים הקרובות..." וכו' וכו', ואז את תראי שהם קצת מתקפלים ויתחילו להגיד לך כל מיני דברים(אומנם בקטנה....). ידידה שלי הייתה בדיוק באותו מצב ואז היא אמרה את הדברים שרשמתי פה ואז המראיינים נתנו לה רקע והסבר על התפקיד והיום היא כבר מגוייסת אליו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר