לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2004, 15:10
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MatKalisT שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל ונפילי טיס.."

דיי כבר עם השאלות האלה בנאדם.. שמע, הצבא בוחר מלש"בים לסיירות לא אם יש לו עבר בטייס או לא.
השאלה הזאת מטומטמת ומי שאמר לך את השטות הזאת הוא מטומטם עוד יותר.

חבר שלי שהיה איתי בגיבוש הוא נפיל טייס ולא קיבל כלום, לעומת 4 אנשים אחרים שאני מכיר (2 מהם אישית) שכולם קיבלו מטכ"ל\שלדג או המתנה לאחד מהם (והם מתגייסים מחר\התגייסו ב-25.11) והם לא נפילי טייס ולא נעליים.

הכל בולשיט, פשוט לנפילי טייס יש נתונים גבוהים (קב"א 55\56) וזה כמעט בכלל לא משפיע על התוצאות שלהם לעומת כאלה אחרים שהם לא נפילי טייס.

תבוא לגיבוש מטכ"ל ותיראה את זה.
ישנם מעט מאוד נפילי טייס ו-70% מהם לא מקבלים כלום. אני מכיר אחד נפיל טייס שקיבל המתנה לשלדג.. לא יודע מה נסגר איתו, והוא אחד הבודדים מטייס שקיבל שאני יודע.

כאן תגמור את הסיפור שלך עם גיבוש מטכ"ל. אם תהיה טוב לפי הקריטריונים שלהם הם יקחו אותך בלי לחשוב פעמיים.
מתי הגיבוש שלך בכלל שאתה כ"כ בלחץ? מרץ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2004, 17:23
  Souler Souler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Souler
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MatKalisT שמתחילה ב "סעמק מה אסור לשאול..אהה??"

קודם כל בנאדם, תירגע. לא צעקתי עליך, לא הערתי לך, הסברתי לך הכי פשוט בעולם שתבין.

אתה אומר "זה עובדה שהם מעדיפים נפילי טיס יותר מאשר מלשבים שלא קיבלו צוות אויר בכלל".. כאילו הייתה בגיבוש שראית כמה נפילי טיס עברו??.
אני מדבר איתך על נתונים שאמרו לי ושראיתי בעיניים שלי.
ואם אתה אומר שהם מעדיפים נפילי טיס מאשר מלש"בים למה בכלל נותנים למלש"בים הזדמנות לעשות את הגיבוש הזה ולא לעשות גיבוש מטכ"ל רק לנפילי טיס??
כאילו אתה אומר שאם יהיה מישהו שהוא מלש"ב מושתן או מישהו שהוא נפיל טיס אז יעדיפו את הנפיל טיס? מצטער לנפץ לך את האשליה אבל זה לא ככה.
היתרון היחידי שיש לנפיל טיס על פני מלש"ב שבא לעשות גיבוש מטכ"ל זה שהנפיל טיס יודע מזה צבא, הוא עשה כבר גיבוש אחד והוא יודע מה מצפה לו. בניגוד למלש"ב שאין לו כמעט חצי מושג מה הולך להיות לו!

אל תשכח שעשיתי גיבוש מטכ"ל, ועוד גיבושון המשך ל-669.
וסתם להוכיח לך שנית - בגיבושון 669 שהיה לי היה איתי אחד בקבוצה נפיל טיס, היה תותח, שדיבר הרבה. ותאמין או לא.. נפיל טיס שהולך לגיבוש 669 (שהיא אחת מהיחידות המובחרות של חיל האויר) הוא לא התקבל לזה.
מתוך 5 טייסים שהיו איתי בגיבוש רק 1 קיבל 669 (מתוך 12 חבר'ה!) תסתכל על האחוזים רק שוב.

אני לא בא להעיר לך, רק שתבין שהצבא בוחר את החיילים שלו לא לפי כמה גיבושים הוא עשה, או אם הוא נפיל טיס\חובלים וכל זה.. אלא לפי מה שאותו חייל הראה להם, אם הנתונים שלו מתאימים הם יקחו אותו.
(שוב להזכיר לך, אני מכיר 2 נפילים שלא קיבלו לא 669 ולא מטכ"ל לעומת בערך 10 חבר'ה אחרים שהם בכלל לא זומנו אפילו למבדקי צוות אוויר שקיבלו מטכ"ל\שלדג\המתנות למיניהן\669.. שתיראה שאני לא בא לצעוק עליך אלא לתת לך עובדות בשטח).

שבוע טוב, ומצטער אם ההודעה שלי הכעיסה אותך קצת. זה לא היה אמור להיות ככה.

ישן 02-12-2004, 11:57
  Mr Levi Mr Levi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.04
גבר תשמע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MatKalisT שמתחילה ב "גיבוש מטכ"ל ונפילי טיס.."

אם זכרוני אינו מטעה אותי אז עדיין לא עברת יום סיירות בכלל.
אני מבין שאתה מתרגש ומאוד רוצה להגיע למטכ"ל אבל אתה הולך הרבה יותר מדי רחוק.
קודם כל בוא נקווה שבאמת תקבל זימון ליום סיירות.
יום סיירות זה לא שכונה שכל מי שמבקש מקבל מה שבא לו. זה יום קשה מאוד ואתה תצטרך להוכיח את עצמך כדי להיות זכאי לקבל גיבוש מטכ"ל.
אחרי היום הפיזי הזה אתה תצטרך לעבור גם את הפסיכולוג של מטכ"ל, שזה לא דבר שכולם עוברים אותו.
אחרי כל אלה אולי תזכה להגיע לגיבוש והשאלות שלך יהיו לגיטימיות.
אבל בנתיים תעזוב אותך ממכסות, סטטיסטיקות והעדפות של הצבא. תתרכז במטרה הכי קרובה אליך שהיא יום סיירות, תעבור אותה, ואז תסתכל הלאה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:03

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר