לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2005, 12:37
  Wan7ed Wan7ed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.05
כמה שטויות אתה מדבר taporik...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי taporik שמתחילה ב "מתעללים בניצן ובנשר"

הבורות שלך בנושא כל כך גדולה, שאני שואל את עצמי אם שווה בכלל לענות לך...
נתחיל מזה שהשאיפה שכולם יגיעו לצוותים הניידים. יש פלוגה שלמה בהר דב (מלבד כל הקו הצפוני) של רק צוותים נייידים (שלא קשורים בכלל לצוות מוביל), וצוות מוביל מגיעים אולי 4 חברה מכל הפלוגה שלנו (ככה שתפסיק לדבר שטויות).
המשמעת אצלכם קשה בלי שום סיבה, צא מהסרט שאתם לוחמים מטורפים בניצן, וצריכים אתכם למשימות מיוחדות. אני בספק אם תשתמש בנשק שלך בכל תקופת השירות שלך...
אין שום משמעות למשמעת הקשה שלכם... רק העובדה שהסגל הנוכחי שלכם עובד ככה. כל מחזור עובד אחרת, יכול להיות מצב הפוך במחזור נובמבר.

אתה מנסה לנחם את עצמך בכל מיני עובדות ללא ביסוס, כל הלוקשים שמאכילים אותך המפקדים שלך. אתה בהחלט מושפע.
אתה מודע ליחס שהשתנה בכל הצבא מאז כניסת מופז? אולי בניצן לא הגיעו לזה עדיין. כי אל תמכור לי את זה שאתם מובחרים יותר מגולני\גבעתי\צנחנים... (מפקד של חבר שלי בגולני הועף כי הוא טרטר אותם יותר מידי, ככה שתבין שהמפקדים היום מאוד מוגבלים- חוץ מבסיירות ששם חותמים וויתור על זכויות מטכ"ל.)

קיצר, צא מהסרט... אתה תיהיה לוחם אימתני, אני אצא 9-5...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2005, 14:55
  icon69 icon69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי icon69 שמתחילה ב "עם יש שאלות על גדוד שחף (מוד"ש) או על היחמ"מ..."

ככה פעם שחף באמת היו עכברי מוצבים עכשיו כבר לא. הרבה ישתנה ב1 וחצי האחרונים ולא רק המובל ניידים. אני אישיית נמצאה במוצב ויורד לשטח לפעמים ל48+ שעות. יש פלוגות אחרות בגדוד שיש להם מ"פים אפילו יותר מורעלים והם בשטח יותר(72+ שעות). אין פלוגה בכול הגדוד שהצוותים לא יורדים לפעילות בשטח (למרות שבחורף פחות). ככה הקטע של המשמעת זה שטויות ניצן ונשר קראו למפקים שלהם בשמות הרבה לפינינו.
לtaporik אל תהיה מתוסכל שאתה ינשול ואתם כבר לא היחמ"מ. אני מבין אתה התיסכול של כול הגדוד שלכם אז מה עם לקחנו לכם את הכבוד אתם עדיין עושים עבודה חשובה. יהיה בסדר .

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 19-11-2005 בשעה 15:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר