לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2005, 17:15
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסי 17 שמתחילה ב "פק"ל כיסים"

פק"ל - פקודות קבע לחייל.

בפק"ל כיסים שמים דברים שימושיים - דברים כמו פנקס שבי+רשימת חיסונים שקיבלת בצבא, פנקס כיס (לכתוב בו דברים) + עט, דפים עם הוראות שונות, למשל, בתחום הרפואה: מה לעשות במקרה של הכשת נחש/עקיצת עקרב, איך לזהות התייבשות, מה עושים במקרה כוויה, וכל מני כאלה.
טלפונים חשובים, תדרים בקשר, פנקס ירי וכל מני דפים שונים ומשונים שתקבל במהלך הטירונות, וחלקם יהיו טובים גם להמשך השירות.
בחילות שונים אמורים לשים אותו במקומות שונים. בשריון בזמני זה היה בכיס ימין של החולצה, אבל אני בטוח שבמקומות אחרים זה שונה. אני לא יודע איזה הכי טוב להשתמש, אבל אני ממליץ שהפנקס שלך לא יהיה גדול וכבד מדי (שיהיה נוח להכניס לכיס, לא קטן מדי שיילך לאיבוד, ולא גדול מדי - כדי שלא תרוץ כל היום עם משקולת מתנדנדת וכבדה). עדיף גם שלא יהיה סתם "שק" קטן, אלא שיהיו בו תאים נפרדים (כמו אלבום) כך שלשכל דף או שניים יהיו מקום נפרד.
אני לא זוכר מה מקבלים מהצבא, אם בכלל. הדבר החשוב ביותר בפק"ל הוא הפנקס כיס ועט. אתה לא תאמין כמה שיצא לך לכתוב דברים, כמו גם בחני בטיחות שבועיים וכן הלאה. תביא עט עמיד וטוב (אבל לא יקר מדי כמו פרקר - כי הכל נשבר בסופו של דבר), כי מה שהצבא מנפיק זה דרעק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר