לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2005, 22:58
  el!r@n el!r@n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שאלה איך מתקבלים לממר"מ/עתודה ?

שלום לכל העוזרים,

אני תלמיד בכיתה יב' יש לי תאריך גיוס בתחילת אוגוסט 2006 ב"ה, אני לומד במגמת מחשבים (בלי התפלספות וכל זה, לומד ברמה של 5 יח"ל ברוב המקצועות).
ואני ממש רוצה להתקבל בצבא לממר"מ לתפקיד תכניתן... אבל להפתעתי הענקית קיבלתי מנילה לפני שבוע בערך ולא הוצעה לי אפשרות להתקבל לתפקיד תכניתן (ושמעתי שיש עדיפות גם לכאלה שהם בנים יחידים ועם פוטנציאל..ואני בן יחיד), קיבלתי תפקיד כמו "מנהל רשת מחשב"..תפקידים במודיעין ועוד..
וואלה חברה אני ממש מיואש, אני לא יודע לאן לפנות ואיך אפשר להתקבל.
מה שהכי אבסורד במצב הזה הוא שלחבר שלי שהוא ילד ממש דביל..אבל אני מדבר ברמות קיבל אפשרות להיות בתפקיד תכניתן .. והוא גם קיבל אפשרות להתקבל לעתודה מה שגם לא קיבלתי והוא קיבל...
ואני יודע שצריך לעשות בשביל זה פסיכומטרי וכן עשיתי והוא לא..... אז גם בנוגע לעתודה איך מתקבלים אם לא הוצע לך במנילה???

אז ככה שמי שיענה לי ויוכל לעזור לי שיבורך למה אני ממש מחכה לתשובות שלכם ..
המון תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-11-2005, 13:34
  משתמש זכר bugs bunny bugs bunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.04
תגובה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי el!r@n שמתחילה ב "איך מתקבלים לממר"מ/עתודה ?"

אני בן יחיד עם פרופיל 82 וקב"א 54+....וקיבלתי זימון גם לעתודה וגם לממר"ם......
בשביל להתקבל לעתודה אתה צריך קב"א 52 לפחות ונראה לי עוד גורמים משפיעים כמו דפ"ר...אבל תקנו אותי אם אני טועה.....אבל הדרך עד לזה עוד ארוכה מכיוון שזה תלוי בציון הפסיכומטרי והציוני בגרות...
לגבי ממר"ם ...כל מי שיש לו פרופיל לא קרבי או בן יחיד עם קב"א מתאימה (52 אם אני לא טועה) אמור לקבל זימון....במנילה הלא קרבית שלי שקיבלתי גם לא היה ממר"ם אבל אחרי כמה זמן קיבלתי זימון לזה....
לגבי מה שאמרת שיש עדיפות לבנים יחידים בממר"ם...אז נראה לי שזה בולשיט אחד גדול....מתייחסים אליך שם בדיוק כמו למישהו שיש לו פרופיל 45 אבל הוא לא בין יחיד....
מה שכן...ביחידות הקרביות יש עדיפות לבנים יחידים....אבל זה כבר סיפור אחר....

ישן 23-11-2005, 16:03
  anshobi anshobi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.05
הדרך עוד ארוכה מאוד מאוד
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי bugs bunny שמתחילה ב "תגובה..."

טוב אז ככה:

צור קשר במהירות עם הלישכה לגבי העתודה. ההרשמה מסתיימת עוד חודשיים בערך (שנה שעברה הייתה מרץ וכל שנה זה משתנה משנה לשנה). בכל מקרה אם אין לך אפשרות לתפוס אותם כנס לאתר של אכ"א ושם לטפסים ויש לך את כל טפסי העתודה, מקצועות וכו'. אז אל תדאג. יש לך קב"א מספיק (לגבי דפ"ר תבדוק - זה מאוד משמעותי וזה יכול להוות הדבר הקטן שישנה).

גם לי יש חבר ששכחו לשלוח לו את החוברת וזה קורה. אז תבדוק. הפסיכומטרי מאוד משמעותי ועדיף לעשות אותו כמה שיותר מהר ויותר גבוה. מועד קרוב: פברואר ואחריו אפריל.

בהצלחה! תשתדל לעשות את המירב בפסיכומטרי. הוא מאוד חשוב!

ישן 24-11-2005, 00:27
  inbalus9 inbalus9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
תגובה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי el!r@n שמתחילה ב "איך מתקבלים לממר"מ/עתודה ?"

פשוט תשלח פקס ישירות לאגף התקשוב..תברר את המספר דרך הלשכת גיוס..
בפקס תספר על עצמך שאתה מאוד מתעניין במחשבים וטוב בזה...תספר שאתה לומד במגמת מחשבים ואתה עושה 5 יחידות בהרבה מקצועות..אם יש לך תעודה טובה תצלם אותה ותפקסס אותה גם...ואפילו אם אתה יכול לקבל המלצה מהמחנכת או מהמורה למחשבים תעשה את זה...
וזהו תחרטט קצת על עצמך שאתה בעל כושר למידה גבוה..שאתה חושב ששם תוכל למצות את עצמך בצורה הטובה ביותר וכו...
תשלח להם ואחרי תתקשר לשאול אם זה הגיע ..ואם הם לא מגיבים תשלח שוב ושוב ותתקשר עד שהם יגיבו...
ואל תחכה עם זה כי אז יכולים להגיד לך שהסתיימו המיונים ...

אני עשיתי את אותו דבר ואכן קיבלתי זימון למבחנים...
בהצלחה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר