לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2005, 11:44
צלמית המשתמש של Maxim
  Maxim Maxim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.01
שלח הודעה דרך ICQ אל Maxim
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי nimidb שמתחילה ב "המידול עצמו טוב ויפה על..."

מסכים לחלוטין.

כל הבית מלא ב"פינות נסתרות". לילדים קטנים יהיה מפחיד להיות שם לבד בחושך...
למה דחפת את האסלות בכאלה כוכים? נראה לי לא נוח בכלל.
הסלון והמטבח יותר מידיי נפרדים לדעתי. פעם היה באופנה לעשות את המטבח בחדר נפרד אבל היום לדעתי זה לא ככה. אם תרצו לעשות סדר פסח בבית, איפה תמקמו את השולחן?
גם נראה לי מוזר שאתה נכנס לבית והדבר הראשון שאתה רואה זה השירותים. הרגשה כאילו כל הבית בנוי סביב חדר השירותים
אגב, למה מיועדת הפינה מימין למטה? פינת חלון? זה סתם סוגר את האור.

לך על.. אממ איך הם קוראים לזה? תכנון אורגני? כאילו, תנצל בצורה מירבית את המשאבים הטבעיים שאתה יכול להוציא (זרימת אויר, שמש וכאלה) כדי לחסוך באנרגיה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2005, 08:30
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Maxim שמתחילה ב "מסכים לחלוטין. כל הבית מלא..."

תודה nimidb ומקסים. הבעיה שהדירה נמצאת בבניין רכבת, יש חלונות רק בשני הקצוות. בנוסף לזה החדר הימני ושתי ה"מיני מרפסות" של החדרים האחרים הם תוספת בניה כך שאין לי הרבה אפשרות לשחק במקומות שיש עמודים של הבניין. השינוי היחיד של קירות הוא בשירותים, שהיו לפני כן חדר אמבטיה וחדרון של שרותים ועכשיו יהיו שני חדרים של מקלחון ושרותים. לפי מידות שעשיתי זה יוצא סביר ואפשרי.
גם אני חשבתי על הרעיון של חיבור המטבח - בהחלט בא בחשבון בעתיד, אבל כרגע זה לא יצא לפועל כי הסלון ישמש אותי גם כסטודיו וחדר עבודה שלי והמטבח יהיה משותף עם שותף שיגור גם בדירה ביחידה של השני חדרים.

ישן 26-11-2005, 18:39
  ey51y ey51y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.03
דירה בעייתית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "עיצוב פנים לדירה - מודל בתלת מימד"

בהתחשב בכל המגבלות שכתבת עליהם (לחלק את הדירה לשני שותפים, חלון בכל חדר, שירותים נפרדים לכל שותף, וכו') נראה שבאמת עשית עבודת תיכון טובה. יש לי רק שיפור קטן להציע, והוא גם בערבון מוגבל. יש בכל מני מקומות מקטעי קירות עבים מלבניים, אני מקווה שאלה לא עמודי תמיכה. אם הם כן, שכח מזה. אם לא, הייתי שובר את הגוש הזה מול החלון בחדר השינה התחתון, כמו את הקיר ליד החלון בחדר העליון, ומזיז את הדלת לכיוון החלון. אפשרי שאור מהחלום הזה יכנס גם לחדר השינה מתחתיו. איזה כיוון זה צפון? עוד משהו, תחשוב על לבטל שירותים ודוש אחד ובמקום זה לרווח אותם. גם כדאי להפריד את זה לשירותים ואבמטיה בחדרים נפרדים כי זה נראה כאילו אין שם חלון =)
יאללה ביי
ישן 26-11-2005, 22:22
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir-vana שמתחילה ב "עיצוב פנים לדירה - מודל בתלת מימד"

לשמחתי אפשר היה לפתוח את הנישה שהיתה בחדר השינה שלי (התחתון) כי לא היה שם עמוד של הבנין. עכשיו החדר נראה גדול והרבה יותר מואר.
אני לא אדריכל, קניתי דירה יד שניה והיא עכשיו עוברת שיפוץ אז עשיתי סקיצה כללית בשביל לתכנן את המידות, המיקום הכללי של הריהוט, החשמל, האינסטלציה וכו', אבל עיצוב הריהוט והצבעים לא מחייב אלא רק בשביל מושג כללי.
חיבור הסלון למטבח בהחלט בא בחשבון בשלב מאוחר יותר, אבל לא כרגע. משיקולי תקציב בשנים הראשונות אני משכיר חלק מהדירה (שני החדרים העליונים). המטבח משותף אבל הסלון פרטי ומשמש אותי גם כחדר עבודה וגם לארוח. בעתיד אני אכן ישבור את רוב הקיר שמפריד בינהם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר