לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2005, 11:05
  ace23 ace23 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
לא צריך ספר הכנה לזה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי lironbekman שמתחילה ב "קצת הבנת הנקרא"

זה ממש פשוט ובנוי אך ורק על מה שאתה אמור לדעת. שאלות פשוטות מאוד במתמטיקה, הבנת נקרא פשוטה ועוד שטויות. אל תסתבך אם אתה לא משהו מיוחד אין סיבה שלא תעבור לפחות את ה-50.

אני לא עשיתי הכנה ויש לי 55 לפחות ככה שהכל שטויות. דרך אגב המון גם תלוי בראיון. אז עדיף במקום להתכונן לבוא רגוע, ההתכוננות רק תלחיץ אותך.

עכשיו, אחרי שכל זה נאמר ואתה בכל זאת רוצה להתכונן. אתה יכול ללכת לעשות את המבדקים הרפואיים, אימות נתונים ואפילו את הראיון ואתה פשוט יכול הגיד להם שאתה לא מרגיש טוב והם ישחררו אותך מהמבחנים. ישלח אליך צו נוסף שכדאי שתגיע אליו כי אז זה כבר יהפוך לצוי אזהרה ודברים לא נעימים אחרים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 11:41
  anshobi anshobi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ace23 שמתחילה ב "לא צריך ספר הכנה לזה"

בוא נגיד ככה:
אם אתה תלמיד ממוצע ומעלה (נניח 75 - 80 + בציונים בהקצנה) אז אין סיבה שתהיה לך יותר מטעות אחת שתיים בכל פרק של שאלות שזה סביר ואז הדפ"ר יהיה גבוה מאוד - שהוא מרכיב מרכזי בקב"א.

אבל........ :
הראיון האישי מאוד חשוב ויש לו חלק נכבד מאוד מהקב"א. אני נכיר כאלה שעם דפ"ר גבוהה מאוד 85-90 וקב"א 52-53 אז זה מאוד תלוי. ויש להם יותר מ - 30 יח"ל לבגרות. ז"א שהראיון כנראה פגע בהם.

הם עדיין יכולים להיות קצינים אז זה לא בעייה. אבל זה קצת פספוס... -

ד"א מה הרף המינימלי לקצונה? 52 או 51 - ומעלה ? אני 99 % בטוח לגבי אחד מהם אבל נשאל אתכם...

לגבי הספר אין ממש מה להתכונן. שמעתי עליו -- ספר טוב אבל השאלות במבחן עצמו הן לא חקירת אינטגרלים בשיפועי הקיצון שלהם וכו'. שאלות בסיסיות ביותר אז אל תבהל.!

בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:44

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר