לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2005, 14:04
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
משמר הגבול זה החיל שלי משמר הגבול זה הבית שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי malah_yarok שמתחילה ב "סרבנות פינוי מהבקו"ם"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי malah_yarok
שבת שלום אחים שלי....אני התגייסתי ביום שלישי לחי"ר יעודי ולא התפניתי כי אני רוצה מג"ב..
תקשיבו לי טוב עכשיו כולם...רק מי שבאמת באמת רוצה להגיע לאיזה יחידה וזה החלום שלו להיות שם שיסרב פינוי...אבל אם לא...אל תסרבו בחיים ..אתם לא יודעים מה אנחנו עוברים שם שוברים אותנו שם
וביום ראשון אני חוזר למעצר אז חבר'ה תחשבו טוב לפני שאתם מסרבים פינוי!!

יום ראשון אני מצטרף אלייך למעצר אחי ובעזרת השם יפנו את שנינו לבית חורון ביום שלישי

אני עוד לא עברתי את זה אבל אל תיתן להם לשבור אותך אחי שים זין....מכות אתה לא תקבל...לכלא לא תלך....תחשוב תמיד בצורה כזאתי
הם רק מדברים אני מתכוון פשוט לעשות כל מה שאומרים לנקות לעבוד ולשתוק אין מג"ב אין פינוי
בהצלחה לך לי ולכולם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2005, 15:45
  malah_yarok malah_yarok אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי בלגני שמתחילה ב "מה אתה נידחף?"

טוב אחים שלי...אז בבוקר שלאחר יום הגיוס אתה מסרב לעלות על האוטובוס...באים לך שני חיילים מפחידים אומרים לך ככה-ציוד עלייך...(וזה ציוד של 2 תיקים ששוקלים 50 קילו ) וכומתה על הראש לוקחים אותך לרחבה כזאת של המעצר...אני אומר לכם צועקים עליכם כל כך מפחיד שאתם רועדים ברגליים...אחרי זה בלילה זה משתחרר קצת ואתם מתחילים להבין שהכל הצגה ומתחילים לזרוק זין על הכל....משפילים אותכם עושים ממכם אפסים...מי שמתגרד בלי רשות אכל אותה! אתם כל היום עומדים וכשאתם הולכים לישון אתם לא נרדמים בגלל הכאבים ברגליים....מדי פעם יבואו קצינים היחידה שאלייה שובצתם וינסו לשכנע אותכם לבוא איתם ולהתפנות ...טיפ קטן ממני-מי שתפסו אותו שתי קצינים ולקחו אותו לשיחה נעימה ונחמדה בדוקק בדוקק משתכנע!! ומתפנה!....ובקיצור אחים שלי באמת אם אתם ממש ממש מורעלים נגיד לדוגמא על מג"ב כמוני רק ככה תחזיקו שם מעמד כי זה החלום שלכם להגיע לשם...אבל אם לא תוותרו מראש אתם לא תחזיקו מעמד!!
ישן 25-11-2005, 15:59
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
אל תזלזל אם לא היית שם
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dizzysnake שמתחילה ב "חחחחח איזה מעפן...."

החוויה קשה מאד.
ברוב המקרים החיילים משתכנעים, מגיעים למקום שהם לא בהכרח רצו, נהיים מורעלים שם ולא מבינים בשביל מה עשו את כל הבלאגן בבקו"ם.
המעט שנשארים ולא משתכנעים: או שמקבלים דח"ש ל-4 חודשים עד המחזור גיוס הבא ומנסים את מזלם שוב.
או שבחלק מהמקרים מדובר כמו הבחור שפתח את האשכול - ח'ברה שרוצים לשרת כקרביים, ונלחמים על יחידה מסויימת (ובחלק מהמקרים נלחמים עליה בלי לדעת על מה הם באמת נלחמים - כאילו שיש כ-ז-ה הבדל מהותי בין גבעתי או גולני ובין יחידות החירמ"כ השונות...)
בחלק מהמקרים מדובר בצעירים שפשוט לא רוצים לשרת כקרביים וחושבים שאם הם יסרבו להתפנות מספיק זמן פשוט ישחררו אותם לטירונות של ג'ובניקים (ולא אדון כאן בסיבות השונות והמשונות). אלה בדרך כלל נשברים ומתפנים - חלקם מקבלים רעל, מפסיקים להיות נמושות והצבא הופך אותם ללוחמים, החלק השני עושים "בעיות" בטירונות (גם כאן אין טעם לפרט), ובסופו של דבר הופכים להיות ג'ובניקים בבסיסים כמו מז"י (בזבוז של שלוש שנים) או במפקדות החטיבות או בסיסי ההדרכה השונים.

לדעתי, מי שיש בו כל כך הרבה מוטיבציה לשרת את המדינה יוכל לעשות את זה יותר מבמקום אחד. מי שמספר לך שהוא הולך "או לגולני או להיות ג'ובניק" הוא ג'ובניק בנשמה.
אין דבר כזה "או סיירת - או ניירת". מי שחושב ככה הוא כולו פוזה.
ישן 25-11-2005, 16:24
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
אני יודע מה זה חיילים מאוכזבים
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי malah_yarok שמתחילה ב "אחי מה שאתה אומר עכשיו זה..."

הייתי מט"ק בביתספר לשריון ואני מכיר טוב את הסיפור הזה. הייתי גם מ"כ בגיוסים (אבל לא מאלה שצועקים, אלא מאלה שלוקחים לאוטובוס... זה נחשב לצ'ופר ללכת לגייס בבקו"ם).

החיילים הצעירים מרגישים מושפלים, כי הם מאוכזבים שהם לא מקבלים בדיוק מה שרצו (למרות שבדוגרי, הרוב לא יודעים כל כך הרבה על מה שהם בחרו. הם הולכים כי חבר אמר להם / אחד גדול המליץ / ראו את הסידרה "טירונות" וממש בא להם על גיבעתי ועוד סיבות כאלה). הם מושפלים כי צועקים עליהם בזמן שהם עומדים בהקשב ואין את האפשרות לצעוק בחזרה, שזה דבר חדש להם יחסית (אבל מתרגלים לזה. ברוך הבא לצבא).

אני לא יודע מה יקרה למי שלא יתפנה או מה יקרה אחרי שמישהו חוזר מדח"ש. אני מניח שיש מי שמתאכזב ויש מי שיוצא מבסוט. בסופו של דבר, מי שלא מפתנה בשביל פרנציפים יגמור מאוכזב. מי שלא מתפנה כי הוא לא רוצה קרבי - אז או שהוא יקבל את הרעל במהלך הטירונות ויהפוך ללוחם, או שיעשה בעיות וייפול בטירונות לאיזה תפקיד מאעפן (ויסלחו לי כל חיילי מז"י ואנשי המפקדות) ויתבאס שלוש שנים.

תכלס אין הבדל מהותי בין החטיבות השונות. דווקא יש הבדל בין החילות השונים, אבל לדעתי אם אתה מוכן להשקיע את הנשמה בשביל המדינה במקום אחד, למה אתה לא יכול לעשות את זה במקום אחר?
ישן 25-11-2005, 18:21
  AlonElimlch AlonElimlch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.10.05
לא אתה טועה אחי הוא דווקא יוצא "גבר"
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי NimDod שמתחילה ב "עוד סוד קטן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NimDod
המכים הם גם בני אדם, ויצחקו עליכם בחדר שלהם לכל אורך הטירונות.

לעומת זאת, מי שמבסוט מזה שגרם לחייל לבכות הוא אפס.

המילה האשדודית לאנשים כאלה שמבסוטים כי הצליחו לגרום למישהו לבכות היא פיחו אני לא רוצה להישמע ערס אבל מתחת לכל הדרגות הם סתם כוסיות אני רוצה לראות תגבר שיעיז לצעוק על מישו שקטן ממנו בכמה חודשים כשהוא לא על הדרגות אני לא מדבר על מפקצ''ים אלא על מכים מפגרים שכולה גדולים מכולם בכמה חודשים או שנה גג ודווקא הם צריכים להתחשב יותר כי הם עברו את זה לא מזמן בעצמם אז עם כל הכבוד למכ''ים שביננו מי ששמח על זה שהצליח לגרום צער וכאב לאדם אחר הוא סתם הומו ואחד כזה צריכים לשבור לו את כל העצמות
ישן 25-11-2005, 20:04
  malah_yarok malah_yarok אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי del_p שמתחילה ב "..."

אח שלי...כמו שמישהו פה מקודם אמר...עכשיו קל לך להגיד שהכל עובר בחיים...כשאתה תהיה שם צעיר מת פעוררר שוקיסטט בהלם מימה שעושים לך אתה תפחד מהצעקות ומהאיומים אני מוכן לחתום לך על זה....מדברים עם קצין מיון שאת האמת זה לא מעניין אותו מה אתה רוצה הוא קובע לך וזהו...

מה שעושים שם כל היום זה מלמדים אותך טוב טוב מה זה לסרב פקודה בצה"ל...אתה תצטער על הרגע הזה שסירבת פינוי אתם עכשיו יכולים להגיד הכל שטויות הכל זה הצגה...זה באמת ככה...אבל מה שאתה עובר שם זה כבר משהו אחר..אתה בלילה לא תישן בגלל כאבים ברגליים!...חוץ מיזה לא עושים הרבה אפילו המפקדים אומרים לך שם שאין להם מה לעשות איתנו בתכלס אנחנו רוצים להיות לוחמים!

ואל תשכחו לא להקשיב לשום איום הכל חארטה וכולם יוצאים בשבת אין חיה כזאת להישאר בבקו"ם בשבת!
ישן 25-11-2005, 20:34
  del_p del_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.05
..

תשמע, לא אמרתי שזה שכונה לקל.

אבל בכל זאת, כל חי "ר שיתנו לי לא נראה לי שתיהיה בעיה להתפנות, אני לא נעול על משהו .

אין לי בעיה הנדסה קרבית, גבעתי , גלוני, וכל שאר בחי"ר למינהם.
אני לא נעול, על מג"ב או כלום.

נקווה לעבור קודם תבקו"ם יום ראשון, תוועדה רפואית, ואז יהיה טוב.

ושוב ברגע שרוצים קרבי הם בסוף ישלחו אותך לקרבי אם הנתונים שלך מתאימים מבחינת הפרופיל.
זה לא שאני מסרב פינוי ורוצה גובניק.
אחרי שעוברים את זה , תמיד צוחקים כמה זה שכונה הבקו"ם והצעקות שם, וזה אמר לי חבר שסירב פינוי באגוסט וקיבל מה שרצה.

ואחי כל היום לא עושים כלום ?
כאילו סתם משגעים אותך, אין עבדת רס"ר או אני יודע מה...
כי לפי מה שאתה אומר סתם עומדים כל היום.
ישן 26-11-2005, 20:48
  Jet21 Jet21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Jet21
בואנה אני מתבייש פה בכם !!

אני חזרתי ממעצר כרגע הייית במעצר 3 ימים

זה קשה אחושרמוטה כי אני הייתי ב 4 משפטים וסירבתי 2 פקודות ...והיחס שם משפיל וחרא אבל בוא אני אסביר לכם משהו צעירים שכמותכם כלא הם לא שולחים בחייםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

מזה הטמטום הזה שאומרים לכם כלא?

הראשון ששפט אותי היה רב סרן אמר לי -קרבי בגבעתי או כלא 42 יום ...לא התפניתי כי הוא מזבל בשכל!!
המשפט השני הוא הציע דח"ש-->לא התפניתי...!!!!1

משפט שלישי -תומך לחימה בגבעתי-אמרתי אני מתפנה ולמחרת לא התפניתי!!

חזרתי למעצר בפעם השניה ואם אתה חוזר פעםן שניה המפקדים שם כבר דופקים אותך פי 100!!

אתה שר מול הדגל כאילו בגדת במדינה לא יודע מה ...עושה עבודות רס"ר צועקים משפילים מאיימים בלי סוף!

אבל תזכרו שהכל ה-צ-ג-ה למרות שזה ממש ממש ממש לא קלללל.....הרב נשברים מאיומים רק כמו כוסיות ...אני הייתי שם 3 ימים ולא נשברתי עד שקיבלתי מה שרציתי וקיבלתי את זה מסגן אלוף שפשוט התייאש ממני !

אז שכל אחד שאומר פה שמישהו מקבל כלא זכרו שזה לא חוקי וסתם מזבלים לכם !!!(רק מי שלא מתפנה גם כשמקבל מה שהוא רוצה כי זה כבר כמו סירוב להתגייס).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:50

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר