לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2005, 13:05
  Kodi Kodi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
מילוי צו ראשון - קוצר ראיה ושבר ביד צריך למלא?

אני רוצה כבר לשלוח את השאלון הרפואי ויש לי פה כמה שאלות,
דבר ראשון יש בסימונים בהתחלה סעיף שכתוב "הפרעות בראיה, צורך במשקפיים, עיוורון צבעים וכו'"
ומאחורה יש קטע שאומר שאם אתה מרכיב משקפיים או עדשות מגע כדי למלא את הקטע עם רופא עיניים כדי לחסוך הגעה נוספת ללשכה,
עכשיו אני לפני איזה חצי שנה הייתי אצל רופא עיניים וגיליתי שיש לי מינוס של -0.75 בראיה, הרופא אמר שזה ממש כלום ואני לא צריך משקפיים וגם בנהיגה לא ידרשו ממני משקפיים, ככה שאני לא לובש לא משקפיים לא עדשות מגע ולא שום דבר ואני לא מרגיש שיש לי בעיה עם הקוצר ראיה הקטן הזה. עכשיו אני אמור למלא "כן" בסעיף שאמרתי קודם? ואם כן אז גם בקטע שמאחורה אני צריך למלא ע"י רופא עיניים? כי אני לא לובש משקפיים.
יש מצב כזה שאני ממלא שלא, מגיע ללשכה והם מבליגים על מינוס 0.75 או הפוך הם יראו שיש לי מינוס אני יגיד שלא ידעתי והם יגידו לי לחזור עוד פעם עם משהו מרופא עיניים?
בקיצור מה אמורים למלא? (אגב אני עם רצון להגיע ליחידה מובחרת).

דבר הבא זה שבר ביד, היה לי לפני שנה וחצי שבר ביד, במפרק שבין הכף יד לזרוע, היה לי גבס חודש ומשהו (את הגבס עשו לי בבית חולים קפלן - זה נחשב שאושפזתי בגלל זה?), הורדתי את הגבס ואני כמו חדש, אין שום הפרעות ואני משתמש בה כמו שתמיד. צריך למלא "כן" בסעיף של "שברים בעצמות, פריקת כתף"? חוץ מזה שבקטע מאחורה שהרופא אמור למלאות יש גם סעיף דומה וכנראה שהוא כן יכתוב שהיה לי שבר.
אם אני ממלא כן, הם מורידים פרופיל? או שקודם שואלים אותך איך היד היום ואם אתה אומר שהכל בסדר אז לא מורידים שום דבר?

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 13:19
  DeadlyBullet DeadlyBullet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DeadlyBullet שלח הודעה דרך MSN אל DeadlyBullet
כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kodi שמתחילה ב "מילוי צו ראשון - קוצר ראיה ושבר ביד צריך למלא?"

קדום כל עדיף שלא תישלח את הטופס הרפואי ותביא את הטופס ביום של הצו שלך.
היו כבר מקרים של אנשים ששלחו להם את זה ובלשכ"ג אמרו להם שזה לא הגיע ואז סתם היו צריכים לבוא שוב, בכל מקרה זאת דעתי וכך עשיתי.
עכשיו:
1)בכל מקרה בודקים לך את הראייה בלשכ"ג, ובכל מקרה אין לך משקפיים אז אין טעם למלא את זה.
2) תסמן שהיה לך שבר ביד כי זה לא עושה כלום לי היה 3 שברים 2 בימין ו-1 בשמאל..והרופא ישאל אותך אם יש לך בגלל השבר הפרעות בתיפקוד איזור זה ותגיד שלא ונגמר הסיפור.
לא יוריד פרופיל על זה אם זה לא מפריע בתיפקוד של האיזור שנישבר.

זהו מקווה שעזרתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר