לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-11-2005, 13:24
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
לגולש קוטופוטו, ולגולשים בפורום חומרה בכלל

נמאס! פשוט נמאס!! כל חודשיים בא איזה פרובוקטור, שמפזר הודעות ללא הכרה, בגנות AMD ולטובת אינטל, והכי גרוע - הידע שלו במחשבים מוטל בספק!

אז אני מעוניין להבהיר דבר אחד:

פורום חומרה ב"פרש" הוא לא לטובת AMD ולא לטובת אינטל.

הוא לטובת הגולש שמשלם ממיטב כספו, ורוצה ובצדק, את הטוב ביותר.

בהתבסס על סקירות מקצועיות, אתרים עולמיים בעלי שם, והפרמטר הכי חשוב: ניסיון גולשים,

המסקנה, כרגע לפחות, היא קניית מחשב מבוסס AMD.

מי שטוען אחרת - מטעה את ציבור הגולשים!

ולמי שיש בעיה עם זה, או שישתוק ויאכל את המקלדת, או שיעזוב את הפורום. חד משמעית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-11-2005, 20:00
  Imial Imial אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לגולש קוטופוטו, ולגולשים בפורום חומרה בכלל"

מבחינה מקצועית אתם צודקים אתם מבינים את זה אבל למשתמש הביתי הוא לא מסתכל על המעבד מבחינת ביצועים וכו' הוא רואה אותו לפי מחיר תפוצה(אישית יש לי המון חברים כולם יש להם INTEL)
מפרטים בחנויות(אני עד כו לא ראיתי מפרט מבוסס בBUG על מעבד AMD(!), תבינו משתמש ביתי קונה בחנויות גדולות בדרך כלל כמו באג), כמו-כן אם היה להם מעבד קודם של אינטל הם ראו שהוא עובד אז בשדרוג או קניית מחשב חדש הם לא ייקנו AMD כי אין להם נסיון ז"א אינטל עבד לי הריץ לי משחקים נישאר עם אינטל, לפי דעתי המשתמשים הרגילים אינטל וAMD לא איכפט להם איזה העיקר מריצים להם את המחשב המשחקים והICQ הליימרי. ובוא נגיד רוב ילדי ישראל יושבים בICQ הליימרי(לא סובל את התוכנה הזאת תעברו למסנגר) וגולשים בצ'אטים בנענע וואלה משחקים משחקים
לכן בואו ותקשיבו ותקנו AMD

ניסחפתי... ?

ישן 11-11-2005, 20:04
צלמית המשתמש של רועי AZ

משתמש ביתי לא מסתכל על ביצועים....
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Imial שמתחילה ב "מבחינה מקצועית אתם צודקים אתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Imial
מבחינה מקצועית אתם צודקים אתם מבינים את זה אבל למשתמש הביתי הוא לא מסתכל על המעבד מבחינת ביצועים וכו' הוא רואה אותו לפי מחיר תפוצה(אישית יש לי המון חברים כולם יש להם INTEL)
מפרטים בחנויות(אני עד כו לא ראיתי מפרט מבוסס בBUG על מעבד AMD(!), תבינו משתמש ביתי קונה בחנויות גדולות בדרך כלל כמו באג), כמו-כן אם היה להם מעבד קודם של אינטל הם ראו שהוא עובד אז בשדרוג או קניית מחשב חדש הם לא ייקנו AMD כי אין להם נסיון ז"א אינטל עבד לי הריץ לי משחקים נישאר עם אינטל, לפי דעתי המשתמשים הרגילים אינטל וAMD לא איכפט להם איזה העיקר מריצים להם את המחשב המשחקים והICQ הליימרי. ובוא נגיד רוב ילדי ישראל יושבים בICQ הליימרי(לא סובל את התוכנה הזאת תעברו למסנגר) וגולשים בצ'אטים בנענע וואלה משחקים משחקים
לכן בואו ותקשיבו ותקנו AMD

ניסחפתי... ?

אבל בדיוק בשביל זה הפורום קיים. בשביל לפתוח עיניים למי שמעוניין...ולגבי מחיר, אין הרבה הבדל בין מעבדי AMD ואינטל.

ישן 12-11-2005, 19:30
צלמית המשתמש של MCGP
  MCGP MCGP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.06.05
אני אישית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לגולש קוטופוטו, ולגולשים בפורום חומרה בכלל"

כאשר אני שואל חברים או חברים שואלים אותי איזה מחשב יש לך הם שואלים זאת ככה:
"איזה פנטיום יש לך (1, 2, 3, 4 , 5 ) ?"
- אחד ענה לי "סלרון", אז בכלל עיבדתי את העניין ...
בכל מקרה כאשר קניתי מחשב (לפני 3-4 שנים) אז אמרתי למוכר: "תן לי מחשב טוב, יחסית זול בלי דגש על תצוגה שמע אבל שיעבוד מהר ויעיל" -בסוף נתן לי מחשב עם אינטל פנטיום 4 1.4GHz, לוח גיגבייט (בלי SATA כי אז לא היה עם RDram זיכרון) וכרטים מסך ג'יפורס2 + מסך, מקלדת, עכבר ואחריות ולקח 7000 בתשלומים (שכבר נגמרו עם האחריות)

לדעתי אם אני אקנה בעתיד מחשב אז אני אקנה פנטיום 8 (שומר על רצף כי היה לי פנטיום 1, פנטיום 2, עכשיו פנטים 4 ובעתיד פנטיום 8 ... -כי אין כסף...) - אה, איך אני ...

ו AMD אין לי מוסג מה זה ...

נערך לאחרונה ע"י MCGP בתאריך 12-11-2005 בשעה 19:35.
ישן 11-12-2005, 20:29
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מקפיץ את האשכול

בגלל כמה לוזרים שעדיין מנסים לשכנע גולשים שאינטל רכישה טובה יותר מ AMD...

אז תקראו שוב את האשכול, בעיקר אותם לוזרים, ואני אומר לכם קבל עם ופורום חומרה...אנחנו נילחם בכם עד הסוף..(דרך הפורום כמובן).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:55

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר