לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2005, 09:11
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מיזמזתי קצת את ה 5D של רודי..."

איפההה מתן... חבל על הזמן.
קודם כל, ברצינות, אני לא קונה מצלמה בשביל ה"מיזמוז".
מבחינתי ה 20D, ה 10D וה 5D בעלות גוף מספיק חזק ומקצועי.
המרק 2 מצדיקה את המחיר רק לצלמים סופר מקצועיים שצריכים מצלמה שממש לא תינזק, גם אם היא תיפול על הריצפה. מהירות מטורפת ו45 נק' פוקוס שאפשר לצלם איתן מוכטה עפה באויר...
אני הייתי בדרך לקנות את המרק 2 אבל לאחר התיעצויות עם כמה צלמים מקצועיים, הבנתי שהדרישה העיקרית זה פרים מלא ואמינות שאת זה, כבר מקבלים בפחות מחצי מחיר של המרק 2 - ב 5D.
זה הרבה מעבר ל fisheye מגניב.
קודם כל האיכות המטורפת גם ב ISO גבוה - ללא רעש בפריים מלא זה לא יאמן.
אתה מצלם איתה ב ISO 400 ולא רואה אפילו פיקסל אחד - זה פריים מלא. ממש מדהים.
זה הרבה פיצ'רים חשובים, החל ממסך ענק ממש, viewfinder גדול יותר, פונקציות צבעים, מדידת אור נקודתית ועוד הרבה שבשביל צלם יום יום וחובב, זה באמת לא מצדיק 3300 דולר אבל בשבילי, כשזה עושה לי את העבודה יותר קלה, מעלה את רמת התמונות והביצועים שלי - מה שנותן לי אפשרות להצדיק מחיר גבוה לעבודות שאני לוקח... אז.. זה באמת שווה את הכסף.

בקרוב אני אצלם איתה קצת ואעלה תמונות לדוגמה. בינתיים, חוסכים...

עריכה:

אגב, כנס תיראה את הגלריה שצילמתי במלון ROUGE לארוע עם מיס יוניברס.
אזהרה... התמונות לא באיכות הכי טובה כי המלון כולו אור אדום, ממש ממש לא הולך טוב עם דיגיטליות...אז בתמונות של הדרינקים זה יפה אבל בפורטרטים וכל מיני...לדעתי לא טוב.
עוד עריכה: הנה הלינק. איזה אהבל אני.. - טוב, 3 בבוקר אצלי.

http://www.carish1.com/rouge

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
מיזמזתי קצת את ה 5D של רודי במפגש הקבוצה של שלומי בדיזינגוף.
אם לומר את האמת, היא חמודה. שמנו עליה פיש-איי וזה באמת נראה מגניב, אבל מעבר לזה, היא די 'רגילה'. זה מזכיר לי את הפילטר IR .. הוא מאוד מגניב, אבל יודע לעשות רק אפקט אחד (או שרק אפקט אחד שאני מכיר). אז יש לי יופי של wide.. האם בשביל כזה wide היית שם $3300?
לא עדיף פשוט לקנות Mark2 ולהינות מגוף הרבה יותר חזק, ובשביל לקבל את אותו ה wide, לקנות עדשה קצת יותר רחבה?

אני שואל ברצינות..

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 04-12-2005 בשעה 09:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2005, 10:45
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "מה שציינת, אתה לא מקבל מה 20D..."

אחד היתרונות של ה-FF הוא העינית הגדולה שמשה ציין - להרבה מאוד צלמים עינית גדולה היא הבדל של שמים וארץ. בעינית הקטנה והחשוכה (יחסית) של ה-10D שלי אני לא מצליח לעיתים לפקס בצורה ידנית כמו שצריך, במיוחד בצילום בתאורה חלשה - אבל בפנטקס ME שלי, שבה העינית נראית כמו טלוויזיה 60 אינצ' לעומת העינית של הדיגיטלית, אין לי שום בעיה לראות בדיוק מה נמצא בפוקוס ומה לא. לצלמים חובבים כמונו זה יכול להיות לא כ"כ משמעותי, אבל לצלמים מקצועיים זה יכול להיות הבדל של "יש תמונה" או "אין תמונה", כלומר "יש כסף" או "אין כסף".
כמו בן, אין מצב של spot metering ב-20D - הפיצ'ר הזה שמור ע"י קאנון למצלמות מהסדרה 1 (וגם 3 במצלמות פילם) בלבד. מזל שהם השכילו להכניס אותו ל-5D ...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר