לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2005, 18:11
  ari1818 ari1818 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל ari1818 שלח הודעה דרך AIM אל ari1818 שלח הודעה דרך MSN אל ari1818 שלח הודעה דרך Yahoo אל ari1818
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ari1818 שמתחילה ב "טירוני מוד"ש, שבת בבית, להתפקד!"

אז ככה, נסדר לכמה אנשים פה כמה דברים.

פלוגה ה - היא כולה שחף. דיברתי עם כמה עשרות אנשים (לא רק אחד, אז אל תגידו שזה סתם) ממחזורים מהעבר, ואומרים שהצוות של פלוגה ה, היא יותר נחמדה ויותר טוב תכלס להיות בשחף.

פלוגה ח - מחלקות 1 ו2 זה ניצן לעתיד, ו3 זה נשר. אני נמצא במחלקה 1, ובינתיים הכרנו רק 2 מה3 מפקדים שלנו. דורון ויאיר. אני חושב שדורון הוא שפיץ מביניהם, אבל זה רק ההתחלה וכבר נראה הכל. הסמל, אני חושב שהוא כולו הצגה בהתחלה, כי אני הייתי איתו בשיחה קצרה אישית, וראיתי כמה הוא טוב, זה רק עניין של זמן עד שהוא ישבור דיסטנס.

לגבי לעבור מפלוגה לפלוגה, אני הייתי בפלוגה ה בהתחלה, וביקתי ניצן ובסוף היום העבירו אותי ועוד כעשרה לפלוגה ששניה. חבל מבחינתי על דבר אחד. בפלוגה ה, היה מפקד שעד עכשיו אני חושב שמבין כל המפקדים שראיתי, הוא הכי טוב. מת עליו. קראו לו רועי או משהו. למי שהיה שמה, העבירו לנו ביום הראשון סדרת פקל"ים קצר, ואני ממש חלש בזה, אז הוא דחף אותי ונתן לי מוטיבציה ענקית להמשך. על זה חבל. לגבי לעבור בשלב הזה, נראה לי שכל יום שעובר הסיכוייים נהיים יותר ויותר קטנים. כי כבר כל הפלוגות והמחלקות מסודרות... אם מישהו עדיין רוצה לעבור, שיפעל מהר!

אני נמצא כרדע בין 1000 דברים, מעדכן את התיקים מתקשר למאה אנשיםן אין לי דקה פנויה! אני זז! מי פה מפלוגה ח מחלקה 1? שאדע אם מי אני מדבר..

ארי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר