לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2005, 18:22
  holy sin holy sin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
שלח הודעה דרך MSN אל holy sin
תיק פלילי למי שינטוש חיות בית

"
תיק פלילי למי שינטוש חיות בית

הכנסת אישרה את חוק איסור נטישת בעלי חיים: מי שיוצא לנופש, למשל, יחוייב במציאת סידור הולם לחיית המחמד שלו - אחרת ייחשב הדבר עבירה פלילית

הכנסת אישרה (14.12.05) בקריאה שניה ושלישית, את חוק איסור נטישת בעלי חיים, שעיקרו הטלת אחריות פלילית למי שישאיר את חיית המחמד שלו ללא השגחה.

על-פי החוק שקודם על-ידי ח"כ יולי אדלשטיין (ליכוד), יתוקן חוק צער בעל חיים כך מחזיקי בעלי חיים יחוייבו לספק לבעלי החיים שברשותם תנאי מחייה תקינים ולהבטיח להם רווחה מירבית ככל שניתן.

עד היום חוק צער בעלי חיים לא נתן מענה לתופעות של החזקת בעלי חיים בתנאים קשים, ואף לא הצליח להתמודד מבחינה משפטית עם התופעה של נטישת בעלי החיים בפרברי ערים, בדרכים נטושות, או אפילו בבית לתקופה ארוכה - ללא השגחה וטיפול.

ח"כ יולי אדלשטיין אמר לאחר ההצבעה, כי הוא שמח שמדינת ישראל החליטה להצטרף לשורה ארוכה של מדינות מערביות מתוקנות הרואות בדאגה לבעלי חיים חובה מוסרית."

הכתבה מהאתר www.msn.co.il ב 'msn חדשות' -פלילים, חוק ומשפט
ונכתבה ע"י נוה יוסף ב 14/12/05

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2005, 18:24
  holy sin holy sin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
שלח הודעה דרך MSN אל holy sin
אה וואלה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי holy sin שמתחילה ב "תיק פלילי למי שינטוש חיות בית"

יש לי סיםור בנוגע לכתבה..
לפני כמה ימים הלכתי לעבודה ופתאום אני קולט בג'יפ שחנוי מחוץ למקום עבודתי שתוכו כלב קטן ולבן ממש חמוד. אז בדקתי את האוטו ואני רואה שאין לו שום חלון פתוח, אין אוכל אין מים אין לו כלום חוץ מאיזו כרית קטנה. קיצור התחלתי לברר ואנשים בעבודה אמרו לי שהוא שם כבר איזה 2-2 וחצי. קיצור לא ידעתי מה לעשות.. חשבתי לנפץ אולי את החלון ולהוציא אותו.. הקטע הוא שכל פעם שהתקרבתי לאוטו הוא קפץ על החלון וליטף את הזכוכית עם הרגלים.. קיצור הוא רצה לצאת.
אז במקרה ראיתי שוטרת ושאלתי אותה מה המשטרה עושה בנוגע לכלב שנעול באוטו, אז היא אמרה לי להתקשר למוקד. התקשרתי אליהם ושאלתי את המוקדנית- "אם אני מתקשר ומודיע על ילד שנעול בתוך אוטו - בלי חלונות פתוחים וכו' אז אתם באים לחלץ אותו?" היא ישר עונה לי "ברור!" ואז אני עושה לה "ואם זה כלב?" קיצור בסופו של דבר אחרי כמה בירורים עם המקפדים שלה - כנראה.. היא לקחה ממני פרטים ודיווחה על המקרה..
בזמן שהמשטרה היו בדרך כל הזמן חזרתי לג'יפ לבדוק שהבעלים לא חזרו- באחת הפעמים שבדקתי ראיתי שהרכב דלוק ויש בתוכו אישה והילדה שלה. אז דפקתי לה על החלון ואמרתי לה
"אני לא רוצה להיות חוצפן אבל אני חושב שזה ממש נוראי לגדל ככה כלב" (או משו בסגנון אני לא כל כך זוכר..) אז היא התחילה להתעצבן עלי וזה ואמרתי לה "זה צער בעלי חיים ובלה בלה בלה" ואז היא שילבה את האוטו בריברס (נסיעה אחורה) והיא מקללת אותי מהחלון וצועקת לי "אני מגדלת אותו יותר טוב משגידלו אותך" ודברים כאלו (זה דוקא היה מצחיק) ואז בזמן שהיא מקללת אותי ונוסעת אחרונה היא פגעה באיזה שלושה אנשים שהלכו מאחוריה - כאילו פגעה בהם סתם כי האוטו נסע באיזה 1 קמ"ש.. ואז הם צעקו לה וזה וזה..
בסופו של דבר היא נסעה וביטלתי את הניידת.
אבל היום אני מתחרט שלא לקחתי ממנה את הכלב.. קיצור קיבלתי מלא ביקורת רעה.. היו רק מעטים בעבודה שהסכימו איתי והשאר כזה "מה אכפת לך?" ו "די לנסות לתקן כל דבר בעולם!" (כי בדיוק לפני זה בדרך ראיתי שירפה והתקשרתי למכבי אש.. - זה היה בואדי וחבל על השטח..)
קיצור סתם.. אני מרוצה ממה שעשיתי.

נערך לאחרונה ע"י holy sin בתאריך 14-12-2005 בשעה 18:40.
ישן 15-12-2005, 13:03
  א-ל-ע-ד430 א-ל-ע-ד430 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל א-ל-ע-ד430
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "יפה פעלת, רק חבל שלא רשמת את מספר האוטו."

אווה סיפורים על גורים נטושים אני שומע אין ספור פעמים!

אנשים מזווגים כלבים במטרה לעשות כסף!
אבל זה לא תמיד הולך
או שהכלבה במקרה הזדווגה שהייתה בסיבוב בשכונה

כי כידוע אם יפנו לתנו לחיות לחיות או צער בע"ח וכ'ו לא יסכימו לקבל אותם כי
אין להם מספיק מקום
אז הפיתרון הכי טוב שהם הצליחו למצוא זה פשוט לזרוק אותם לרחוב

מקווה שעקב החוק באמת יעשו משהו בנידון ולא רק דיבורים!
באתר אנימל פלנט (yes) ישנם כמה תוכניות על משטרה רק של בע"ח
ועונשים מאוד מאוד חמורים!
על כל פגיעה בכלב, למשל אין אוכל או שתיה (שרואים שהכלב רוב הזמן בחצר)
זה קנס של 500$ במקרה הטוב, במקרה הרע זה גם אם משפט!
אני בטוח שמקרה כזה אנשים לא ממש יחזרו על טעויות
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר