לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2005, 21:44
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
הייתי היום בפרדס חנה אצל מכרים

שהבת שלהם נפגעה חזק בפיגוע לפני מספר שנים.
היא נדפקה חזק חזק ולמעשה היה מוטב לו מתה.
היום היא פגועת ראש ללא רגל ועין, מכוערת,פניה הושחתו מעשרה פלשטים ואין לה שליטה על הסוגרים.
היא צולעת ונעזרת בפרוטזה ומתקן הליכה ומדברת שטויות בקצב רצחני.
לפני הפציעה הוריה היו נערי ביילין תומכים ומשתתפים בפועל בהפצת הרעל שלו.
היום הם אומרים שאין להם מפלגה שמדברת אליהם אפילו לא האיחוד הלאומי והם שמים פתק לבן בקלפי.
אמרתי להם שהם צריכים לראות את הבת שלהם כקרבן השלום הנפלא והם נורא כעסו עלי ושאלו אותי אם באתי להסלבט עליהם.
הסברתי להם שלא הייתה בי כוונה להסתלבט עליהם וכמובן שזה היה שקר כי נהניתי להסתלבט עליהם רק בגלל העובדה שהם אנשים קטנים שתמכו ברעיון ולא הלכו איתו עד הסוף.
אנשים קטנים שבוכים ומיללים על שבמו ידיהם הביאו עליהם את האסון האישי שלהם.
אחרי חצי שעה נפרדתי כי כבר לא הייתה אינטרקציה חיובית ביני לבינם.אמרתי שלום יפה בידיעה שאני אצלם גמרתי ואני מוחזק כנון פרסונה גרטה.
אנשים קטנים שמייללים ובוכים על מר גורלם שאם הבת שלהם לא הייתה נפצעת בפיגוע הם לא היו בוכים על שאר מאות ואלפי הפגועים מהפיגועים ובוודאי שהיו ממשיכים לעזור למלאך החבלה להפיץ את הרעל שלו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2005, 16:39
  צור יגאל ישראל חי צור יגאל ישראל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
לשאבז אני נכה ולא מפגוע לא קל להיות נכה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "את ספר משלי, פרק כח' פסוק 13 כבר קראת?"

בס"ד
שרבז היקר למה אתה מגבר ככה על הילדה שניפגעה על ידי בני עוולה ???
מה זה קשור להורים שלה במי הם תומכים אם בביילין או בשרון הרי היא יהודיה
מה אתה מאחל לה שתמות אתה בסדר?במקום שתאחל לה ולכול חולי ישראל ריפואה שלמה והחלמה מהירה
זה מה שאני מאחל במקומך אתה מדבר עליה ומתאר אותה כאילו היא מיפלצת אני למען האמת מתבייש בך
אתה לא בסדר אני דרוש ממך שתבקש ממנה סליחה על מה שכתבת ותשדע לך הכול גזירה משמיים
תתפלל בשבילה ואל תדבר עליה דברים לא יפים כי במקום שהיא ניפצעה יכולתי גם להיות אני אמא שלי והמשפחה שלי וגם כול אחד זה היה יכול להיות חס ושלום לו אז תחשוב על זה שינית מקווה שתתנצל בפניה

בכבוד רב
צור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר