לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2005, 15:54
  שש שש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.04
כתבה 'הציניות של בשארה חצתה את הגבול'

'הציניות של בשארה חצתה את הגבול'
13:54, 18 דצמבר 2005 / י"ז בכסלו תשס"ו

"ח"כ עזמי בשארה, יכול לחזק את החמאס בפרלמנט הפלשתיני. לבשארה יש יותר הופעות בפרלמט הסורי מאשר בכנסת ישראל" כך אומר הגיאוגרף פרופסור גדעון ביגר, בעקבות ההתבטאותו כי ישראל היא השוד הגדול של המאה.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.a7.org/data/images/2004/02/10/hk-bashara-1-s.jpg]

"חבר הכנסת עזמי בשארה, יכול לחזק את החמאס בפרלמנט הפלשתיני. לבשארה יש יותר הופעות בפרלמט הסורי מאשר בכנסת ישראל" כך אומר הגיאוגרף פרופסור גדעון ביגר, בעקבות ההתבטאות של בשארה, לפיה ישראל היא השוד הגדול של המאה.

ביגר הוסיף כי ערביי ישראל שודדים כל שנה מהביטוח הלאומי 9.5 מיליארד שקלים קצבאות, לעומת תשלום מזערי למס הכנסה.

אם לטענתו של בשארה כי עצם קיומה של ישראל זה פשע וכל מעשי המדינה מופנים כנגד הערבים, "כל שעליו לעשות הוא לשכנע את ערביי ישראל להתאחד עם האומה הערבית ולחיות תחת הרשות הפלשתינית...מדינת ישראל הוקמה למען העם היהודי וזה סיבת קיומה. כמדינה דמוקרטית אנו בעד חופש ביטוי אבל בשארה מנצל זאת בצורה צינית. על בשארה לקבל את הרעיון "ישראל ביתינו - פלסטין ביתם". כך יוכלו כל המתנגדים למדינת ישראל במתכונתה הנוכחית להיות אזרחי הרשות הפלסטינית וזאת על ידי העברת גוש הישובים הערבים מכפר קאסם וצפונה עד לאום אל פאחם ונחל עירון לידי הרשות הפלסטינית. במסגרת תכנית החלפת שטחים ואוכלוסייה ישארו תושבים ערביים ברשות הפלסטינית, תושבים יהודיים בגושי ההתיישבות יהיו במדינת ישראל וח"כ בשארה יחד עם ח"כ טיבי ואחרים יהיו חברי פרלמנט ברשות הפלסטינית ומשם ימשיכו להשמיץ את ישראל אבל מחוץ לגבולותיה."

בתוך כך יגיש ח"כ אליעזר כהן מישראל ביתנו, תלונה לוועדת האתיקה של הכנסת על נסיעתו של בשארה ללא אישור שר הפנים למדינת אויב. וכן תוגש בקשה לשופטת בית המשפט העליון דורית בייניש לפסול את רשימת בל"ד מלהתמודד בבחירות לכנסת הבאה

a7.org
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2005, 16:56
  צור יגאל ישראל חי צור יגאל ישראל חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.05
מכתב לבשארה <<<
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שש שמתחילה ב "'הציניות של בשארה חצתה את הגבול'"

בס"ד
תראה אני שם לב שלא טוב לך כאן ומה עוד אתה כול כך שונא את מדינת ישראל
ואתה חי בזכותה אילו הייתה במדינה ערבית בתור נוצרי היו רומסים אותך מחסלים אותך
פה אתה פותח תפה שלך לא מכבד את המדינה שאתה חי ממנה מקבל המון כסף בתור ח"כ
אני הייתי שולח אותך לסוריה או ללבנון שתדע מה זה לחיות במדינה לא דימוקרטית
אתה נושך את היד שמושטת לעזרתך ויורק לבאר ששותה ממנה ויורק בצלחת שאוכל ממנה
אתה מלא שינאה חבל שנותנים לך לכהן כח"כ הייתי שולח אותך הביתה לאלתר

צור((

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר