לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2005, 14:30
  kirilgolani kirilgolani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי maximL1 שמתחילה ב "קיבלתי זימון ל"יום שדה" - אני לא בכושר, אפשר לדחות לקיץ?"

קודם כל אני רוצה להתחיל ולנפץ את האשליה של בוחן בר אור... אחי.. אתה צריך להבין שזה ממש אבלללללללל ממש לא משנה כמה אתה עושה 2000 כמה שכיבהות שמיכה אתה
הכי חשוב זה היום שני.. הפעילות עצמה..
דבר שני לגבי הדחיה.. תשמע אחי כעיקרון אפשרי לדחות.. אבל מאוד קשה...
אף אחד לא ידחה לך אם הסיבה שלך היא שאתה לא מוכן למה.. מהסיבה פשוטה שפשוט אף אחד לא מעניין אתה מוכן או לא.. זו בעיה שלך...
דחיה תאחלס נותנים או שיש לך בחינת בגרות מסויימת באותו יום.. או הסיבה הכי טובה זזה משהו שהוא רפואי שמונע ממך השתתפות ביום סיירות...
אני למשל דחיתי מחודש ינואר ליולי בגלל בעיות בבירכיים...
נותנו אישוא מהאורטופד..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2005, 23:54
  חיל שם בבקשה! חיל שם בבקשה! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
אויאואי
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי misheo שמתחילה ב "אל תדחה הבר אור לא קובע כלום..."

תראו, הוא נתן דוגמא של הבר-אור כי זה בדרך-כלל המדד לכושר גופני, והדוגמא שהוא הביא, היא לפיו, כושר ירוד (אני לא נכנס לבין אם זה נכון ולבין אם לאו)

אני אתן לך את דעתי, ודעתי האישית בלבד,
אם אתה מרגיש לא מוכן מכל סיבה שהיא, תנסה לדחות, מכיוון שכמו שאמרת זה חשוב לך להגיע ליחידה עילית, ואם אתה מגיע לא מוכן פיזית (לדבריך) שכן אתה מגיע לא מוכן מנטאלית, משמע אתה באמת לא מוכן, ואם יש לך שמץ של מחשבות על אי-מוכנות כזו או אחרת, שמא אתה באת לא מוכן ועדיף לך להתכונן ליום שדה משתי הבחינות... פיזית ומנטאלית כאחת. לכן דעתי, ושוב דעתי האישית היא לנסות לדחות... וגם אם לא תצליח, תעשה הכל בשביל כן לעבור במועד הנוחכי, הכל אפשרי!!!!!

ישן 19-12-2005, 12:39
  wess wess אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.05
באותו עניין של יום סיירות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שם המשתמש בשיפוץ שמתחילה ב "הזבל האלה לא עונים"

קיבלתי גם זימון והכל טוב יפה
אבל אני לא ממש רוצה אף יחידה מהסיירות או ממה שמקבלים אם לא עוברים גיבוש מרכזי.
בכל מקרה השאלה היא אם אני מחליט לא ללכת, זה יכול למנוע ממני שיבוץ ליחידות ותפקידים אחרים ?
ואני לא מדבר על תפקיד בסיירות
אלה בכלל תפקיד כלשהו בצבא, זה יכול "לחסום" לי משהו?
ועוד משהו אם אני מתמיין לאיזה יחידה או מסלול, אלה שממיינים אותי או היחידה שאני מתמיין אליה יכולים "לשאוב" מידע על אם הייתי ביום סיירות או איך תפקדתי שם ומידע מהסוג הזה ולפי זה להחליט אם הם רוצים אותי או לא?

ועוד שאלה אחת
אמרתם שהבר אור לא קובע כלום
השאלה שלי זה אם מישהו עושה נגיד את האלפיים אבל בזמן איטי כמו 11 או 12 דקות.. זאת אומרת ממש איטי, אז יכולים להוציא אותו לפני שהיום התחיל? יש כאלה מקרים? או שהריצה לא משנה כמה אני יעשה זה למיון בקבוצות בלבד ולא יכולה בשום אופן להוציא אותי מהיום סיירות?

רק מי שיודע בוודאות שיענה
תודה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:01

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר