לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-12-2005, 22:08
צלמית המשתמש של Daniel310RO
  Daniel310RO Daniel310RO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.03
עזרה עם רשת בייתית

עזרה...

יש לי שני מחשבים בבית - אחד עם xp והשני עם 98 first edition. לקחתי את ההצעות הרווחות כאן והחלטתי לעשות רשת קווית ולחבר את שני המחשבים לאינטרנט לא אחד דרך השני אלא בנפרד דרך סוויטש.
יש לי מודם ראוטר eci bifocus270pr..וכמובן דבר ראשון צריך לקנפג אותו להיות ראוטר..ולקנות סוויטש וכמה כבלים. עלו לי מספר שאלות שאני אשמח אם תוכלו לתת עליהם תשובות:

1. איזה סוויטש לקנות? ה- 3108 של edimax נראה לי בסדר- למישהו ידוע אם הוא פועל טוב עם ה270?
2. הבנתי שמכל מחשב לסוויטש מחברים כבל רגיל לא מוצלב, אבל מהסוויטש לראוטר?...ובאותו עניין, כשבזק הביאו לי ת'מודם קיבלתי גם כבל שאיתו אני מחובר עד היום לאחד המחשבים - זה כבל רגיל או מוצלב? אפשר בכלל לבדוק דבר כזה?
3. בקשר לשידרוג הקשוחה של ה270, הבנתי שזה כרוך בסיכון מסויים למודם..זה נכון או שזה נדיר? מה הרווח של הupgrade? והאם בלי לשדרג ה270 יוכל לתפקד כנתב?
4. אין מצב שאימיול יפעל כרגיל ובמהירות סבירה אחרי הגדרת הנתב? או שחובה להתחיל לפתוח פורטים?
5. בחיבור 2 המחשבים לסוויטש ישנה אפשרות לגשת ממחשב אחד לשני - לשתף ולהעביר קבצים וכו'?
6. אמרו לי שXP יקלוט את הסוויטש-נתב-חיבור לאינטרנט אוטומטית אחרי הקינפוג וכו', אבל מה עם 98? מה צריך לעשות? - אני חוזר - יש לי FIRST EDITION

תודה רבה על העזרה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2005, 19:22
  thekrutest thekrutest אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל thekrutest
דיסק תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Daniel310RO שמתחילה ב "עזרה עם רשת בייתית"

1. לא ממש חשוב, אבל הוא הכי זול שיש. DLINK יותר טוב. 3COM עוד יותר טוב, אבל 300 שקל על SWITCH זה מוגזם. שורה תחתונה: זה לא משנה, עד שלא נתקלים בבעיות. צריך להסתכן ב 95 שקל, ולנסות אותו.

2. כל הכבלים הם רגילים, הכבל מבזק הוא רגיל. מוצלבים מחברים בין מחשב למחשב, או בין SWITCH ו SWITCH. בכל מקרה זה לא צריך להטריד אותך- אם אני לא טועה- ה SWITCH הזה יודע להתאים את עצמו לשני סוגי הכבלים.

3. אם יצא שידרוג, כנראה שיש לזה סיבה מספיק טובה. את ה 270 שלי שידרגתי, לא הייתה שום בעיה. אם קורה משהו חס וחלילה- אתה הולך לנזקסטור, אומר שהנורה האדומה נדלקת, והם מחליפים אותו בלי בעיה, שלא לומר ברצון רב. הם לא מסתכלים עליו אפילו, לא בודקים אותו. מנסיון.

4. אימיול לא יפגע אם תפתח שני פורטים שהוא צריך. אין השפעה על המהירות. במדריכים שמסתובבים באתר וגם באתר www.netcheif.com יש הסברים יוצאים מהכלל, למרות זאת, אם תיתקל בקשיים, תקבל כאן עזרה.

5. החומרה הנ"ל מספיקה כדי לקבל שיתוף קבצים ומדפסות ברשת. כל מה שצריך הוא להריץ את אשף הרשת הביתית, ותוך דקה וחצי יש לך רשת שיתוף.

6. SWITCH הוא התקן חומרה "שקוף", ז"א, המחשבים לא רואים אותו. הם רואים את הנתב דרכו ובאמצעותו, אבל ל SWITCH מהסוג הפשוט הנ"ל אין ממשק משתמש כלשהו, ולכן אין צורך לדאוג בקשר לזה.
בתצורת הרשת הנ"ל המחשבים הם אלמנטים פאסיביים בכל הקשור ל IP.
הסבר- הנתב מחלק כתובות IP לכל מחשב שמחובר אליו. לא אכפת לו אם מחובר אליו מחשב עם XP, 98, לינוקס או דוס. ברגע שהנתב מזהה כרטיס רשת שהתחבר אליו, הוא מקצה לו כתובת IP. ניתן גם לקבל כתובת IP אחרת מזו שהוא מקצה, אם רוצים, אבל זה בפעם אחרת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:13

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר