לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2005, 22:32
  SKYHAWK102 SKYHAWK102 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
סליחה שאני לא עונה על השאלה, אבל המקרה שלך מאוד מאוד מעניין אותי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי adshtakore שמתחילה ב "שאלה בקשר לטופס 55 טיס"

בתור אחד שנפל גם בגיבוש ומתכנן ללכת לגיבוש נוסף, יש לי כמה שאלות:
הבנתי שלא עברת את הגיבוש בתור מלש"ב, מה היית צריך לעשות כדי לקבל עוד גיבוש?
עשית ירפ"אות מחדש? איך היו הירפ"אות שלך (לפני הגיוס או אחריו, מתי שעשית)? איך היה הסימולאטור? איך היה הגיבוש (155?)?
מתי התגייסת? אחרי כמה זמן אפשר להגיש את הבקשה?
מה כותבים בבקשה? מי בוחן אותה, רק המפקדים שלך או שגם חיל האוויר או ירפ"א בוחנים אם לתת לך הזדמנות? אם הם גם בוחנים אז אני מאמין שהם נותנים לך סיכוי לעבור למרות ההמלצה השלילית השנויה במחלוקת...
מה קורה אם הגיבוש יהיה באמצע קורס מפקדים? תוכל לצאת לשבוע?
אתה יודע אם הגיבוש של חיילים שונה מגיבוש של מלש"בים?
בתור מית"ריסט הסיכוי לאישור הטופס גדל? המפקדים בגדודים הרגילים גם כאלה נבלות כמו המ"פ הזה?
אם ב"ה תעבור, תצא לדח"ש?
תודה רבה! אשמח לשמוע עדכונים לגביך... בהצלחה בגיבוש טייס!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-12-2005, 02:07
  adshtakore adshtakore אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.05
אני ינסה לענות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SKYHAWK102 שמתחילה ב "סליחה שאני לא עונה על השאלה, אבל המקרה שלך מאוד מאוד מעניין אותי..."

טוב אחי שאלת פול שאלות ואני לא יודע את כל התשובות בעצמי אז אני יענה לך ככה בכלליות איך זה היה אצלי כל התהליך הזה למרות שיכול להיות שזה משתנה ממקום למקום בצבא
דבר ראשון זה ידוע שכל מי שסיים גיבוש בתור מלש"ב ולא התקבל זכאי מבחינת חיל האויר לגיבוש נוסף שנה מיום הגיוס שלו
אני בחרתי לנצל את האפשרות הזאת
מה שעושים זה הולכים למשקית ת"ש ומבקשים טופס 55
היא מביאה לך טופס כזה אם כל מיני שאלות למה אתה מתאים עכשיו יותר מאז וכל מיני שאלות כאלה ואז הטופס עובר למ"פ שממלה חוות דעת ואחר כך למג"ד שכותב גם אם הוא מאשר או לא
במקרה שלי המ"פ נתן חוות דעת שלילית אבל המג"ד בחר לאשר את הבקשה שלי
בקשר לירפאות מחדש וכל זה אין לי מושג יכול להיות שיבקשו ממני לעשות שוב אני עוד לא בטוח
ובקשר למה ששאלת אם חיילים עושים את אותו הגיבוש כמו מלשבים אני מנסה לברר את זה בעצמי כבר זמן מה אז אם יש פה מישהו שיודע שיענה בבקשה וכמו כן גם על השאלה ששאלתי פה בתחילת האשכול אני ישמח לקבל תשובה ממשהו שמבין
מקווה שעזרתי לך
ישן 13-12-2005, 06:22
  Yakird Yakird אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי adshtakore שמתחילה ב "אני ינסה לענות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי adshtakore
טוב אחי שאלת פול שאלות ואני לא יודע את כל התשובות בעצמי אז אני יענה לך ככה בכלליות איך זה היה אצלי כל התהליך הזה למרות שיכול להיות שזה משתנה ממקום למקום בצבא
דבר ראשון זה ידוע שכל מי שסיים גיבוש בתור מלש"ב ולא התקבל זכאי מבחינת חיל האויר לגיבוש נוסף שנה מיום הגיוס שלו
אני בחרתי לנצל את האפשרות הזאת
מה שעושים זה הולכים למשקית ת"ש ומבקשים טופס 55
היא מביאה לך טופס כזה אם כל מיני שאלות למה אתה מתאים עכשיו יותר מאז וכל מיני שאלות כאלה ואז הטופס עובר למ"פ שממלה חוות דעת ואחר כך למג"ד שכותב גם אם הוא מאשר או לא
במקרה שלי המ"פ נתן חוות דעת שלילית אבל המג"ד בחר לאשר את הבקשה שלי
בקשר לירפאות מחדש וכל זה אין לי מושג יכול להיות שיבקשו ממני לעשות שוב אני עוד לא בטוח
ובקשר למה ששאלת אם חיילים עושים את אותו הגיבוש כמו מלשבים אני מנסה לברר את זה בעצמי כבר זמן מה אז אם יש פה מישהו שיודע שיענה בבקשה וכמו כן גם על השאלה ששאלתי פה בתחילת האשכול אני ישמח לקבל תשובה ממשהו שמבין
מקווה שעזרתי לך

גם אם אתה שנה בצבא וגם אם אתה מלשב תעשו את הגיבוש ביחד ואין הפרדה או גיבוש שונה .
ישן 13-12-2005, 18:43
  SKYHAWK102 SKYHAWK102 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.04
תודה רבה! עזרת מאוד...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי adshtakore שמתחילה ב "אני ינסה לענות"

תראה, אני חושב שההמלצה של המ"פ נועדה רק כדי לתת אינידיקציה לגביך אם לאשר לך גיבוש נוסף או לא. אני חושב שברגע שאישרו לך את הגיבוש, כבר לא משנה מה המ"פ רשם או לא, ואז המיונים לטייס (הירפ"אות) הם אלה שקובעים יחד עם הציון בגיבוש הנוסף אם אתה מתקבל... זה לפחות מה שנראה לי...
מה לדעתך הרס לך בגיבוש הקודם? הירפ"אות או הגיבוש? זכור לך אם הסימולאטור שלך היה טוב?
לדעתי מה שחשוב להם יותר זה בעיקר מבחני הירפ"א והסימולאטור, כי הם מנבאים יכולת טיסה ולא איזה מ"פ ממורמר...
תגיד, יש לך מושג למה המ"פ נתן לך חוות דעת כזו? מה עשית או לא עשית שקיבלת חוות דעת כזו?
בקשר לגיבוש,תראה, איתי במחלקה היתה כיתה נפרדת של חיילים. עכשיו, אני לא יודע אם הם נחשבים "הזדמנות שנייה" או לא, או אם הם היו בכיתה הזו במקרה או לא. חלקם לפחות, היו הרבה יותר מבוגרים ממלש"בים או ממתגייסים טריים. בכל אופן, הם מצידם אמרו שזה מקריות שכולם קובצו ביחד לכיתה אחת... לך תדע...
שוב בהצלחה בטייס! ואשמח להתעדכן...
ישן 26-12-2005, 13:43
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
כמו שאמרו מעליי 0 % השפעה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי fezy שמתחילה ב "אפשר בהחלט"

החוות דעת הזאת נועדה יותר לאישור תהליך הגשת הטופס ולא לבחינת כישוריך לטייס, תיהיה בטוח שלמאבחנים בקורס טייס יש הרבה יותר כלים לבדוק אותך מהמ"פ שלך ביחידה וזה ידוע שביחידות המובחרות לא רואים בעין טובה רצון לעבור יחידה, מבחינתם אתה נמצא ביחידה הטובה ביותר ואין לאן להתקדם, לכן כול בקשה למעבר נתקלת במכשולים שונים, אין לך מה לדאוג כי זה ידוע גם למפקדים בטייס.
אני במצב כמו שלך בערך, יצאתי מקורס חובלים כדי לנסות להגיע לטייס או לפחות לעבור ליחידה לוחמת, רק שאצלי זה יצא הרבה יותר נוח, אני כרגע בדח"ש וכביכול היחידה שלי היא ר"ם 8, אז כול התליך של ההגשת טופס 55 לקח לי בערך רבע שעה.
בכול מקרה אל תדאג בקשר לכול מה שיש מסביבך, תיהיה עצמך והכול יהיה בסדר, שיהיה לך בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י cream1 בתאריך 26-12-2005 בשעה 13:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר