לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-01-2006, 14:05
  Papa_Sutul Papa_Sutul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.12.04
אוקיי.. אז ככה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THELASHMATE שמתחילה ב "תזמוני אוכל ליום סיירות -שאלה!"

נתחיל בשאלה האחרונה שלך.. מה יותר טוב..
אין תשובה חד משמעית.. כל אחד מה שהוא אוהב..
חובלים זה מקום שני אחרי טייס ביוקרה של הקורס..
אם אתה אוהב תרמילאות וכל מיני כאלה אז מטכל.. אם אתה אוהב ים אז שייטת(אבל רק אם אתה ממש ממש ממש אוהב..).. מעבר לזה אני לא יכול להסביר לך כי אין כזה דבר יחידה טובה יותר.. כל אחת בהתמחות שלה ובייעוד שלה..

ועכשיו לפחמימות..
תאכל ערב לפני הרבה פחמימות שיהיה לך ליום שחאיר... וביום של היום סיירות תאכל ארוחת בוקר טובה..(אפשר גם פחמימות... אבל זה לא משנה.. ואל תאכל שוקולדים וכאלה!!! אתה תגיע בדאון מטורף..)
גשתגיע ליום סיירות תאכל איזה כמה פירות יבשים... זה לא ימריץ אותך אבל זה יתן לך קצת כח.. זה סוכר שמתפרק לאט והוא יספיק לשרירים שלך ליום הזה.. זה עדיף מכלום..

היום סיירות זה יום יחית ארוך ולא כדאי לא לאכול לפניו בשביל לא להקיא.. תאכל לפני זה.. ותשתה הרבה(בשלוקים קטנים.. שלא יהיה לך בקבוק שלם עומד בתוך הבטן.. כי אז זה יהיה לא נעים).

ועכשיו לתוצאות שלך..
הבר אור לא ממש קובע.. וגם לא הכושר האירובי שלך.. (זה רק מוסיף)
אתה צריך שם כושר לספרינטים הרוב.. (אנארובי).. והמון כח רצון וראש חזק.. אל תשבר, תסיים את היום ואם סימנת מטכל וראו שאתה מתאים, ישלפו אותך אליהם.. אני לא יודע מה הפרמטרים שהם בודקים שם ועל מה הם מסתכלים.. אני רק יכול לומר לך שתתן את כל מה שיש לך בכל סט וסט ותראה נחישות ושאתה לא נשבר..

בהצלחה!!

נערך לאחרונה ע"י Papa_Sutul בתאריך 04-01-2006 בשעה 14:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2006, 16:31
  ש13 ש13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי THELASHMATE שמתחילה ב "תזמוני אוכל ליום סיירות -שאלה!"

סך הכל פאפא סוטול ענה לך על הכל, אני סתם אוסיף ממה שאני עשיתי..

בלילה שלפני, כמו כולם אכלתי שתי קערות נכבדות של פסטה. כמו כן שתיתי במשך היום יותר מבדרך כלל (לא להשתגע, אבל להקפיד על לשתות. פחמימות צריכות מים כדי להתפרק ו"לפעול". שמעתי את זה באיזה הרצאה .

בבוקר אכלתי פרוסה עם שוקולד ובננה אחת. עשיתי את זה אחרי שכבר אכלתי פעם פרוסה עם שוקולד ובננה לפני הסימולציה שהיתה לי ליום סיירות. אני אומר את זה כי חבל שתאכל משהו שאף פעם לא אכלת ופתאום תגלה ביום סיירות שזה בכלל בכלל לא עושה לך טוב.
לכן תנסה לאכול משהו שאתה רגיל אליו, כמובן לא כבד מדי. גם שיהיה לא חלבוני (ביצים, או חלב לדוגמא). כנ"ל לגבי חטיפי אנרגיה ומשקאות אנרגיה. אל תצרוך שום דבר בפעם הראשונה בשעה שלפני היום סיירות, פשוט חבל..

אני אישית לא שתיתי קפה כי אני לא אוהב קפה. בכלל אחרי ה"ארוחונת" בוקר הזאת לא אכלתי יותר כלום עד סוף היום סיירות חוץ מביס אחד של וופלת אנרג'י אחרי הבר אור.

אחרי הבר אור יש חלוקה של סנדויצ'ים עם שוקולד אם אני לא טועה.
אני אישית לא נוגע בזה שזה כל כך קרוב לעבודה עם הדיונות.. היו הרבה אנשים שהתנפלו על האוכל ואני חושב שהתחרטו על זה אח"כ.. זה היה ממש קרוב לתחילת היום סיירות עצמו.

לגבי חובלים, שייטת או מטכ"ל, כמו שפאפא סוטול אמר, זה באמת מה שמתאים לך.. תעשה עם עצמך חושבים טוב טוב, כדי שלא תתחיל לחשוב באמצע היום סיירות מה אני צריך את החרא הזה ותפרוש..
(דרך אגב, לפני מה שאני מבין לכולם יש את הקטע הזה, קטע השבירה הזה, שפתאום אתה חושב לעצמך מה אתה עושה פה. גם לי זה קרה ביום סיירות. הקטע היפה פה, זה לדפוק ספרינט טוב אחרי שאתה חושב כזאת מחשבה, להגיע במקום טוב ולהחזיר לעצמך את החשיבה הטובה והביטחון).

לגבי ספרינטים.. אין ספק שעל זה שמים דגש ביום סיירות. אני אישית התאמנתי הרבה לפני על ספרינטים ועל דיונה אבל שוב, היה איתי אחד בצוות שהיה סוס בספרינטים בשטח קשה, הגיע כל פעם ראשון, אבל אז התחלנו לעשות סדרי הגעה ואלונקה סוציומטרית על הדיונה והוא פשוט נגמר..
ככה שקשה להגיד מה יהיה איתך, העיקר שלא תוותר ותן הכל.
תזכור שרוב החבר'ה באים בלי שעבדו ספציפית על ספרינטים ודיונות והם יהיו עייפים כמוך אם לא יותר, ולכן מתי שקשה תנסה לזכור את זה ולהתרכז בזה במקום לחשוב כמה קשה וכמה אתה עייף..

בהצלחה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=04%2F12%2F2006&end_date=01%2F11%2F2009&-=.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר