לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2006, 06:43
  שאבז שאבז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.05
גם אני רוצה להיות עצוב כמו כולם

גם אני רוצה להיות מלאנכולי בימים טרופים אלו אבל אני לא מצליח.זה לא יוצא לי אפילו שאני מנסה ומתאמן.
אני קם בבוקר יוצא לעבודתי רואה מסביבי אנשים עצובים ושואל אותם למה אתם כל כך עצובים?
והם מביטים בי במבט מוזר כאילו ומאין בא העוף המוזר הזה ושואלים אותי אתה לא יודע למה? אריאל שרון האבא שלנו על ערס דווי.
ואני מביט בהם ברחמים לא מתוך כוונה רעה ושואל אותם איפה הייתם באותם הימים הרבים שכתוצאה ממדיניותו של אבא שרון נרצחו מאות יהודים ומאות משפחות התרסקו מהטירור ואלפי פצועים ונכים עדיין אוספים את השברים של החיים המזורגגים שלהם שנקטעו והשתנו באבחת בום אחד של מחבל מתאבד או ירי מכוון או קסאם משופר איפה הייתם אז ולא בכיתם ולא התעצבתם אל ליבכם הגס.

אין בליבי שמחה על מחלתו של "האבא" שרון אבל הוא אבא של עמרי ושל גלעד ולא שלי ולא של אף אחד והמסקנה שאני מסיק היא שהעם מטומטם ספוג תעמולה טלויזיונית מתמשכת שדופקת את השכל 24 שעות ביממה כדי להפוך את הלוחם המהולל אבל המדינאי הקטן והמושפל הזה שהוא כשלון טוטאלי בהבאת בטחון ושלום לדמות אגדית עוד בחייו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2006, 10:06
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
גם אתה רוצה להיות מלאנכולי - מי מלבדך מגלה רצון כזה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שאבז שמתחילה ב "גם אני רוצה להיות עצוב כמו כולם"

אכן, בימים טרופים אלו אנשים מודאגים - מי יקח את ההגה ? האם מחליפו של אריק יוכל לגבש סביבו את אותו הקונסנזוס, שאריק הצליח. להביא אנשים מקיר אל קיר להכיר בעובדה, שמה שדרוש כיום למדינת ישראל זאת רגיעה והדרך להשיגה איננה בכוח הכוח בלבד. האם מחליפו של אריק, אמנם יוכל להמשיך בדרכו וגם לבצע את מה שדורש בצוע בהחלטיות ובנחישות.

אריק חווה את יכולתו או יותר נכון את אי יכולתו ואת מגבלות הכוח ואין כמוהו להסיק מסקנות העשויות להביא אותנו לרגיעה להמשך שגשוג צמיחה ופריחה.

חבל יהיה אם מחליפיו בראשות הממשלה, במיוחד שלא בראשות קדימה, יחזירו אותנו אחורה לימים קשיים, יחוו בעצמם את מגבלות הכוח ויגיעו לאחר שנים לאותה המסקנה שאריק הגיע אליה ויחזרו לדרכו הנוכחית כשעם ישראל מלא סבל וכאב בכל שטחי החיים.

אין צורך לרחם על הכואבים את אובדן המנהיג המסוגל להוציאנו מהבוץ המנהיג שלמד על בשרו מה שאתה ודומיך עדיין לא הפנימו וחיים בעולמות זרים ובעיקר לא ראליים. דוקא אריך שבמהלך כל פעולותיו הכוחניות החל מיחידה 101, ה"סדרים" שעשה בזמנו בעזה, מלחמת לבנון - שהתפתחה לאסון ופעולתו הכוחנית בכהונתו הראשונה כראש ממשלה - הוא זה שהיה זקוק למלוא התמיכה כאשר סוף סוף הגיע למסקנה שיש אתה תקווה. עליך יש לרחם, שאתה עדין שווי בפתרונות לא ראליים ולא ישימים, שימשיכו את ההרג והקטל ואת דרדורה של מדינת ישראל לשפל המדרגה.

אינני בטוח שאתה כן בהצהרתך ש"אין בליבי שמחה על מחלתו של "האבא" שרון". אתה מייחל להסתלקותו מהשלטון ומהנהגת המדינה וכל דרך לכך (למעט פגיעה מכוונת בו) אינה פסולה בעיניך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר